Wpis z mikrobloga

Mam krótkie pytanie do Mirków, którzy przerobili w #uk samoizolacje, czyli self isolation w ramach programu NHS Test and Trace. Zostałem niestety udupiony przez ten program i do 16 czerwca mam się samoizolowac, czyli siedzieć na dupie w domu. Nawet na spacer nie mogę wyjść , teoretycznie. Straszą mandatami od £1000 w górę. Jak to działa w praktyce? Jak dotąd dzwonili tylko do mnie raz z pytaniem o wynik testu na covid i to tyle. Wpada ktoś na chatę i sprawdza?
orbitowski - Mam krótkie pytanie do Mirków, którzy przerobili w #uk samoizolacje, czy...

źródło: comment_1622828277rqNwQHvXQzfjwB5CCvSyB2.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@orbitowski jestesmy na izolacji po powrocie z PL, dzwonią codziennie 3 razy + do tej pory 2 razy ktoś przyszedł sprawdzić ( o różnych porach dnia). Co ciekawe jak przychodzą sprawdzają tylko mojego narzeczonego ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@biala_papuga: Rozumie, ale ja mam trochę inna sytuacje. Ty przechodzisz kwarantannę po powrocie z Polski. Mnie do Test and Trace podał pracodawca jak również wszystkich innych pracowników firmy dla której pracuje, gdyż wykryto przypadki zakażenia w firmie. Zidentyfikowali mnie jako kogoś kto był w kontakcie z osoba mająca pozytywny wynik testu na covid. Być może nie ma różnicy między tymi dwoma sytuacjami.
  • Odpowiedz