Wpis z mikrobloga

Chcę dokopać się do moich zachomikowanych doge ale nie korzystałem z portfela jakieś 7 lat, w związku z czym mam pytanie. Jest jakiś sposób na odzyskanie doge z wallet.dat bez kilku lat synchronizowania Dogecoin Core? Znalazłem taki poradnik i pytanie brzmi czy korzystał ktoś z tego sposobu?

https://www.reddit.com/r/dogecoin/comments/ld73fe/guide_recover_doges_from_a_walletdat_backup_made/?utm_medium=android_app&utm_source=share

#dogecoin #kryptowaluty
  • 14
@Sarg: Kruca teraz patrzę ze mi dysku braknie xD Istnieje jakieś ryzyko że blockchain z torrentów mi zaszkodzi? Wybacz ale jestem daleko w tyle z krypto ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@leworwel: szczerze to nie wiem, też nie jestem specjalistą więc nie wiem niestety czy taki blockchain, który niby będzie działał będzie w stanie jakoś zaszkodzić. Jakoś z miesiąc temu korzystałem z niego żeby sobie zajrzeć w swój stary portfel i chyba nic złego się nie stało, ale mam tam 20 sztuk tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@leworwel: na topie jest binance, mogę poratować refem obniżającym prowizje. Zakładasz konto, wpłacasz DOGE i sprzedajesz. Jeśli chcesz od razu wypłacić to do euro i przelewem sepa sobie wyciągasz. Tylko pamiętaj że od tego jest 19% podatku. Chyba że masz jakiś bitomat czy coś i chcesz anonimowo wypłacić to wtedy u źródła się dowiedz w jakim krypto przyjmują kasę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@leworwel: możesz wypłacić do 15000 euro we flyingatom (w kantorze/ wypłata w gotówce w pln). Mają oddziały w kilku miastach, 5% prowizji. Kurs mają z giełdy kraken. Poczekaj chwilę z wyplatą i zobacz czy ta loteria na coinbase nie zrobi małej pompki.