Wpis z mikrobloga

W ogóle trochę zabawne jest to, ze trwała trzecia edycja a tu już mieliśmy zwycięzców czwartej xD ja rozumiem ze korona itp ale zaraz to będą produkować 3 sezony do przodu #hotelparadise Mógłby ktoś podrzuci linki do profili osób które będą w 4 sezonie?
  • 16
@Rosalinea: mnie dwójka zablokowala bez żadnego powodu. Zaakceptowali prośbę o obserwowanie. Po paru dniach bez powodu zablokowali. Chyba się pokapowali że ich konta wypłynęły , że ludzie zaczynają ich w zbyt dużych ilościach obserwować
@Rosalinea: ja ich zaobserwowałam jeszcze przed pierwszą lista wykopową bo sama ogarnęłam kto tam w tej 4 edycji jest. Naprawdę nie było trudno znaleźć większośc samemu tymbardziej że wszyscy obserwują Hubercika i ze wzajemnością oraz oczysiscie wszyscy uczestnicy siebie nawzajem + dłuższą przerwa w publikacji postów w czasie nagrywek ... Może polubiłam może nie. Nawet nie pamiętam. Na pewno nic nie pisałam, nie kompentowalam.
@Helen97: no dokładnie.
Wszystko skleja się w jedną całość. Ta lista jest przekazywana od ponad 2 miesięcy na zasadzie głuchego telefonu z ust do ust. Może ktoś ją już przerobił i zmodyfikował w międzyczasie. Moja, jest stara i serio nie mam jej od nikogo z produkcji. Wiec nie ręczę za jej dokładność. Ale mam ją od dawna od ziomka z radia, który z telewizją nie ma nic wspólnego. Pożyjemy ..... zobaczymy
@Rosalinea: Z tego co widzę to dziewczyny bardzo ładne i ładniejsze niż w 3 sezonie. Widocznie postawili że w 4 sezonie uczestnicy będą przypominać tych z Love Island. Zazwyczaj w HP byli przeciętni.