Wpis z mikrobloga

  • 0
@akeyo20

To był oficjalny utwór z Euro 2012 bo puszczali to przy każdym meczu tego turnieju gdy zawodnicy wychodzili na murawe więc tak to trzeba traktować jako oficjalny. W dodatku UEFA pewnie miało licencje wykupioną.

Ale przyznaje, że nie wiedziałem o tym że to nie było stworzone pod Euro 2012
  • Odpowiedz
@sun_belt:
Szkoda że nawet nie wyszliśmy wtedy z grupy, ale i tak do dziś pamiętam te emocje, zwłaszcza z meczu z Grecją
(,)

A co do oficjalnego utworu euro2012:
  • Odpowiedz
  • 0
@parcu1

A co do oficjalnego utworu euro2012


Ale to jest oficjalny utwór Euro 2012 jako turnieju, a ja pisze o "oficjalnym" utworze przy wejściu zawodników na murawe.

Swoją drogą to Endless Summer to też fajna nutka.
  • Odpowiedz
  • 0
@parcu1

Czego nie rozumiesz w różnicy "oficjalny" utwór przy wychodzeniu zawodników na murawe do meczu przy oficjalnym hymnie turnieju Euro 2012?

Czy przy wychodzeniu zawodników na murawe było grane Heart of Courage które wrzuciłem czy Endless Summer? Bo ani razu przy wychodzeniu zawodników na boisko nie było grane to drugie, a to pierwsze. Endless Summer to ogólny, oficjalny utwór Euro 2012 grany w czasie turnieju, ale chwilę przed puszczeniem hymnów państwowych, przy
  • Odpowiedz
@sun_belt: Z jednej strony dobrze budujący atmosferę utwór, ale ja osobiście byłem w pewnym momencie turnieju nim zmęczony. Teraz kojarzy mi się automatycznie z tą przeróbką i już nie potrafię go traktować poważnie
  • Odpowiedz