Wpis z mikrobloga

Nie umiem planować wycieczek, pomógłby ktoś?
Chciałem się wybrać do ziemii kłodzkiej pociągiem, a że słabo z komunikacją między miastami na miejscu, chciałem wziąć rower i dojeżdzać.

Chciałbym zaliczyć górę piechotą (Myślę o Śnieżniku lub Szczelincu w górach stołowych).
Słyszałem też o szlakach glacensis - są jakieś pod gravela?

Potrzebuje pomysłu typu: wysiądź w X, dojedź do Y przez szlak jakiś rowerowy, nocleg w Y i na górę Z.
Lub chociaż między jakimi miejscami można fajnie pojeżdzić rowerem, i żeby na miejscu docelowym dało się przespać i pójść gdzieś w góry.

Dzięki
#klodzko #turystyka #podroze #rower
  • 5
@SynestetycznyEstetyczny: mam namiot, tylko martwiłbym się rowerem poza namiotem :) no i kwestia, gdzie pojeżdżę z bagażem, bo ostatnio się zmęczyłem jak jechałem do świeradowa z tobołem.
Widzę, że np. Srebrna góra jest raczej dla endurowców - zastanawiam się gdzie są jakieś bardziej płaskie szutry.
@jasamek @scratcher Dzięki. Zrobiłem Kłodzko - Pasterka rowerem (szosa stu zakrętów dała popalić). Spanie w pasterce, z rana pieszo Szczeliniec wielki i błędne skały (10km wyszło) i tego samego dnia powrót rowerem (nie było noclegów w okolicy, a jechać 60km do Międzygórza nie na moje siły (najpierw z górki ale pod koniec też trzeba trochę podjechać). Jak na spontan było spoko i wrócę tam (chcę Śnieżnik zaliczyć i Kłodzka górę), ale jak