Wpis z mikrobloga

To jest jeb*ne nieporozumienie, że Polacy będą grać swoje mecze w Petersburgu, potem w Sewilli i znowu potem w Petersburgu XD Jak zajmiemy trzecie miejsce i cudem wyjdziemy z grupy to będzie sukces. Szwajcarzy to samo. Najpierw grają w Baku, potem w Rzymie i znowu w Baku. Tymczasem taka Anglia, Włochy, Hiszpania grają wszystkie mecze grupowe u siebie xD Super ten respect XDD Mam nadzieję, że UEFA i FIFA spadną z rowerka bo z roku na rok coraz gorzej.
#euro2020 #mecz #pilkanozna
  • 75
@smakosze_kaszy: Nie rozumiem co to ma do rzeczy? W sensie jak przylecę dzień wcześniej i zrobię sobie aklimatyzację to będę grał gorzej w piłkę kopaną? Co wy tutaj kombinujecie? Oni pewnie w samolocie mają lepsze warunki niż niejeden Polak w domu. W pewnych sportach ludzie zbijają po 10kg i wszystko jest ok.
@shadow7pl: Nie rozśmieszaj mnie. W takim ufc ludzie zbijają 10kg i jadą do Szejków na walki. Pijesz szejka, robisz aklimatyzację i jest wszystko ok. To jest sport w którym liczy się czas reakcji. Jeden cios i po twojej karierze. Trzy przegrane i wara z organizacji.
@niepopularna_opinia: Jak gdzieś jechałeś na dłuższą wycieczkę albo do innego miasta to na pewno byłeś zmęczony podróżą, nie? Tutaj podobnie. Taka Hiszpania, Niemcy, czy Anglia mogą sobie siedzieć na miejscu i normalnie sobie trenować, regenerować się itp. Jeszcze pół biedy jakby reprezentacja grała w jednym miescie dwa mecze pod rząd a potem wycieczka do innego kraju. A taka Polska, Szwajcaria zrobią po +/- 4500 km w jedną stronę xDDDD
@rbk17:
@niepopularna_opin Szczerze mówiąc nie wiem bo nie interesuje się UFC i nie wiem czy to jest jedna gala na jeden/dwa dni czy to trwa Bóg wie ile. Mówię tylko o problemie, gdzie właśnie obok Szwajcarów mamy #!$%@? lokalizacje na dwóch krańcach Europy i że muszą ganiać jak debile z jednego miasta do drugiego tracąc na tym czas. Jakbyśmy np mieli swoje bazy w sąsiednich państwach to już mniej czasu by zajęło dostanie
@niepopularna_opinia: Przekładając to na sporty walki o których piszesz to byłaby sytuacja gdzie jeden zawodnik najpierw leci walczyć do szejków i tam walczy z gośćmi którzy tak siedzą cały czas. Za kilka dni ma walkę na północy Rosji i tam walczy z Rosjanami którzy przygotowują się do walki właśnie w tamtym miejscu. A potem po kilku dniach leci ponownie walczyć u Szejków z ich zawodnikami.
Twoim zdaniem wszystko sprawiedliwie i szanse