Wpis z mikrobloga

Szukam ergonomicznego fotela do 2k. Robiłem spory resarch, ale wychodzi na to, że przy moim wzroście 192 cm, waga 75 kg, cieżko coś znaleźć. Ergohuman podobno jest słaby przy >190 cm, WAU 2 słaby jakościowo.

Zastanawiałem się nad Unique Reya, wygląda super, ale nie wiem czy będzie odpowiedni pod mój wzrost, szczególnie że nie ma zagłówka. Przewinął mi się jeszcze Profim Veris Net 111SFL.

Ma ktoś z Was te fotele lub może polecić coś dla wysokich osób? Przed komputerem spędzam około 10h dziennie, więc chciałbym mieć już coś porządniejszego.

#krzeslo #fotel #krzeslobiurowe #ergohuman #programista15k #biuro #gaming #devstyle #pracazdalna
Madrox24 - Szukam ergonomicznego fotela do 2k. Robiłem spory resarch, ale wychodzi na...

źródło: comment_1622658832SGJ5U6Savm42v6tpx2kmcQ.jpg

Pobierz
  • 32
@throaway: szczerze mówiąc nie wiem - temat foteli jest dość skomplikowany dla mnie i mam wrażenie, że tutaj budżet jest wręcz nieograniczony, a te fotele jak Ergohuman Elite Plus to wcale nie jest wysoka półka. dotychczas miałem Markusa i naprawdę mi się dobrze na nim siedziało przez +/- 2 lata. przesiadałem się z gamingowego shitowego fotela z Allegro, który miał eko skórę i był wyprofilowany... całkowicie źle dla mnie.

na chwilę
@throaway: nie powiem co bym rozważał, bo już nie pamiętam. były jakieś 3 modele polecane na wykopie, ale opinii o nich jest jeszcze mniej niż o tym fotelu. jak masz jakieś pytania co do tego Ergohumana to daj znać. widzę, że chyba podrożał, bo udało mi się go kupić w promce za 1900zł