Wpis z mikrobloga

Jest czerwiec, więc prawactwo ma codzienny ból dupy o tęcze, tak jak np. tu: https://www.wykop.pl/wpis/58000089

Te wpisy to oczywiście walka przeciwko propagandzie LGBT a oni mają rozsądne konserwatywne poglądy, jak przystało na prawdziwych Polaków

Mieszkam w UK, rządzą tu konserwatyści i aktualnie oficjalne rządowe konta na Twitterze wyglądają jak na zdjęciu.

Czyli wychodzi na to, że Boris Johnson tylko udaje konserwatystę a w rzeczywistości jest propagatorem tej obrzydliwej ideologi LGBT?

Czy może wykopowe konserwy to po prostu oszołomy o poglądach XIX-wiecznego chłopa?

#uk #anglia #bekazpisu #bekazprawakow #lgbt #pridemonth #bekazpodludzi
Prezydent-Camacho - Jest czerwiec, więc prawactwo ma codzienny ból dupy o tęcze, tak ...

źródło: comment_1622626263ddwZj0PyrJhBzLD2ZQEdPl.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@Prezydent-Camacho: Anglia ma dość długą historię dobrego męczenia tęczowych wieszanie, wiezienie ( do 1967 roku) , elektrowstrząsy i inne zabawy ( ludzie lubili robić samosądy i takie tam klimaty ) polska to taki kraj w którym tylko wszyscy jęczą albo krzywią twarz ale tak naprawdę to nic nie robią
  • Odpowiedz
@Prezydent-Camacho: konserwy to generalnie ułomy ale prawilniaki z wypoka to już przesadzają ( ͡° ͜ʖ ͡°) do wykopowej "konserwatywnej" elity szurów jeszcze nie dotarło jak zostali w dupsko zrobieni w 2015 na elgebete i ymygrantow yslamyzacje bolzki.
Daj im jeszcze trochę czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Prezydent-Camacho: @Atomizer69: kompletnie mi nie przeszkadaja flagi. Ale wiadomo ze jest malo osob ktore celebruja dni LGBT z czystej potrzeby serca.
Bylem kiedys na paradzie u mnie w miescie, no i troche to kiepsko wygladalo. Ogolnie zrobili z tego chodzaca reklame. Bylo bardzo malo "prywatnych" ludzi, tylko jeden sklep szedl za drugim, same teczowe nazwy biznesow.
Mam wrazenie ze to poszlo w kompletnie zlym kierunku.
@hiperchimera ma racje.
  • Odpowiedz
@mielonkazdzika: ja mam w to wyjeee. Nie celebruje nie mam problemu z marszami i "propagandą lgbt" natomiast mam problem z propaganda koscielną i z tą całą polską ciemnotą i tym gównonarodowym gównosocjalizmem ( ͡° ͜ʖ ͡°) prawictwo w normie. Sto lat temu walczyło z propagandą "kobiety to ludzie" a 200 lat temu z kdeologią pt "czarnuchy to jednak ludzie i nie mozna se ich kupować na targu"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Prezydent-Camacho: ale tak to właśnie działa, w kraju gdzie LGBT jest zwalczane i szykanowane (weźmy taka Arabię Saudyjską czy Chiny) nie ma tęczowego loga. Nawet taki CD Projekt Red pokazał Himalaje hipokryzji i w kilku państwach "zapomniał" zmienić logo.

Od kilku lat biznesy na "Tęczowej Fladze" robią niemal wszyscy giganci i średnie firmy. Wielki boom na tolerancję? Przypomnę że jakieś naście lat temu to nikogo nie interesowało LGBTQiA+. Póki nie można
  • Odpowiedz
@hiperchimera: Ale jeśli przeszkadza Ci, że firmy monetyzują pride month to miej pretensje do tych firm a nie do osób, które świętują to, że w końcu mogą normalnie żyć bez prześladowań

To tak jakbyś w trakcie turnieju euro 2020 miał pretensje do ludzi, że się nim ekscytują bo tyskie na tym zarabia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Prezydent-Camacho: "jeśli przeszkadza Ci, że firmy monetyzują pride month to miej pretensje do tych firm a nie do osób" gdzie napisałem że mam pretensje o czyjaś orientacje seksualną?

ja mam #heheszki z tego jak się #neuropa biczuje do faktu bezinteresownego wspierania ludzi LGBTQiA+. A tak na pracę to firmy wyczuły okazję do zarobku na tych ludziach i płatkach śniegu
  • Odpowiedz
ja mam #heheszki z tego jak się #neuropa biczuje do faktu bezinteresownego wspierania ludzi LGBTQiA+


@hiperchimera: Błagam, pokaż gdzie #neuropa się do tego biczuje. JEDEN wpis, o nic więcej nie proszę. Bo wiesz, głupio by było gdybyś walił chochoła. Z tego co ja widziałem, to wszyscy od #antykapitalizm, #neuropa po #lgbt podkreślają, że firmom chodzi tylko o kasę, a nie o jakieś bezinteresowne wspieranie. To co ludzie celebrują to idea,
Rodriqu - > ja mam #heheszki z tego jak się #neuropa biczuje do faktu bezinteresowneg...

źródło: comment_16226336071bKbhv67JvKuXkaa5tSWLU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Prezydent-Camacho: To rządy "prawicowca" Camerona doprowadziły do tego, że lgbt mogą brać śluby i przetarły szlak. Szkoda, że dopuścili także do brexitu. Ich "prawica" to tak jak u nas POKO.

Mnie osobiście ani parzy ani ziębi fakt, że ktoś daje takie a nie inne loga. Szkoda, że tylko loga, przez większość czasu firmy, urzędy mają #!$%@? na lgbt, bo mają tam zagwarantowane podstawowe prawa człowieka, parytety, teraz tylko pojawia się okazja
  • Odpowiedz