Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

facet ma taką sztuczną cipe to zaraz afera, że zbok, i na bank nie rucha


@e-stark: niby zabawne spostrzeżenie, ale wyścig o cipę jest tym co napędza samców do generowania zasobów i rozwijania cywilizacji. Może i mamy broń atomową i smartfony, ale mentalnie ledwo zeszliśmy z drzewa. Mało o kto nazwie to wprost, ale wszyscy to instynktownie czują i będą walczyć o utrzymanie „ładu”
@e-stark: Powiedzcie mi, jak to jest, że jak kobieta kupuje sobie wibrator, to jest to po prostu niewinna sprośna zabawka, a jeśli facet kupuje sobie ludzkich rozmiarów lalkę Ruchmistrz 6000 Pro 240V z cyberskóry, z sześciobiegową regulacją prędkości, pulsującym anusem, samoczyszczącym się odpływem na nasienie i systemem surround imitującym odgłosy stosunku zsynchronizowanym z ruchami frykcyjnymi, to zaraz nazywany jest zboczeńcem!
wiem, że fake ale tak mi przyszło do głowy że takie coś to trochę podwójne standardy. Gdy kobieta kupi sobie kilka #!$%@?ł w różnych rozmiarach to nikt nie robi problemu bo „hihi, ma potrzeby” a jak facet ma taką sztuczną cipe to zaraz afera, że zbok, i na bank nie rucha


@e-stark: yup, dokładnie tak jest.

Powiedzcie mi, jak to jest, że jak kobieta kupuje sobie wibrator, to jest to po