Wpis z mikrobloga

Jestem po już po #szczepienia na #covid19 w #uk #anglia :)

Wszystko bylo bardzo dobrze i sprawnie zorganizowane. Jeśli chodzi o szczepionkę, to dostałam Modernę, o czym mnie poinformowano przed wejściem do poczekalni, gdy sprawdzano mój booking reference. Gdybym chciała inną szczepionkę, to mogłam o tym poinformować przed podaniem szczepienia, przy wywiadzie medycznym.

Pomimo moich powikłań ze szczepieniami w dzieciństwie, Panie podające szczepionkę nie widziały przeszkód ku temu by mnie zaszczepić, jeśli jako dorosła osoba szczepienia już dobrze znoszę.

Minęło już jakieś 3h od podania szczepienia i nic mi się nie dzieje, oby tak dalej ^^
Pobierz
źródło: comment_1622392861iSq1NTvBqBhv43jNvsIzVY.jpg
  • 23
dziwne, rozmawiałam z wieloma osobami i żadna nie powiedziała, że był wybór szczepionki. Dawali co mieli


@Euthymol Tak jak napisałam, gdybym nie chciała Moderny, to mogłabym to zgłosić. Ale co by wtedy zrobili, to nie mam pojęcia - czy przebookowaliby mi szczepienie na miejsce/termin, gdzie jest inna szczepionka dostępna, czy mieliby rzeczywiście w zapasie inną, którą by mi podali ))¯_(ツ)_/¯
@WielkaPesaNarodowa: ale chodzi o oglądanie, czy możliwość transmisji POV z własnych oczu? ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Ag90: większość osób z rocznika 90 z którymi rozmawiałem po pfizerze lub modernie miała ból mięśnia w miejscu szczepienia. Raczej nie umrzesz ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Ag90: Tez dostalem moderne na poczatku maja, wiek juz ponad 40 i bylem psychicznie nastawiony na AZ ale mnie pielegniarka pozytywnie??;) zaskoczyla jak sobie siadlem. Druga dawka zarezerwowana na 21 VII, pierwsze 24h byly ok (troche bolaca reka) potem przez dwa dni bolaca glowa/ogolne rozbicie ale moze to byla moja psychika. Dane o szczepionce pojawily sie szybko w tej nhs app.
Pobierz
źródło: comment_1622446246pMskFllfVOiIE4tg1iqivz.jpg
@kaktusak No właśnie pobolewa mnie trochę ramię i nic więcej, mam nadzieję, że nie czeka mnie jeszcze te rozbicie/ból głowy :P Daj proszę znać, jak się czujesz, jak będziesz po 2 dawce!