Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@merciless85: To jeszcze taka opcja - WC na prawo od wejścia, a z drugiej strony od kabiny zaczyna się niska zabudowa z blatem pod którą masz pralkę i szuflady + umywalka. Nie wiem jak reszta mieszkania wygląda, ale miejsca do przechowywania nigdy dość ¯\_(ツ)_/¯
@Gumaa: Pomysł @zagu brzmi ciekawie.
Albo jeszcze inna koncepcja - wersja 4, tylko zlew w rogu po lewej. Wtedy każda "strefa" ma przestrzeń wokoło i zdecydowanie można korzystać, ale także wygodnie sprzątać taką łazienkę ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Gumaa: najgorzej jak jest mało miejsca na nogi na sraczu, u mojej dziewczyny się budowlańcy jebnneli i tak jest że umywalka ściska ci nogi i walenie do dziury w takim układzie i nie pełnym rozchyle nóg to katorga (mniejsze osoby nie mają problemu)
@Gonsione: w tym mieszkaniu od zawsze jest taki układ jak w 1, tylko jest gorzej bo jest zwykła stojąca ubikacja i jest jeszcze bliżej pralki, więc się siada po prostu bokiem
@Gumaa wariacja numeru trzeciego - pralka do rogu za drzwi a umywalka nieco większa z lustrem na ścianie. Kibelek mniej więcej na środku przestrzeni między wypustem ściany a kabiną - łatwiej sprzątać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gumaa: oczywiście pralka musi być w łazience, #!$%@? jest posiadanie pralki gdzieindziej w domu, a największym rakiem jest pralka w kuchni - czyli wszystkie ciuchy zawsze będą #!$%@?ły zapachem przygotowanego żarcia. Łazienka to jedyne miejsce pralki.

Moim zdaniem, bez edytowania, 4.

Masz miejsce na to aby siedzieć na klopie nawet i 30 minut ze smartfonem, dla mnie to zaleta.

Dodatkowo wykorzystasz miejsce na pralce obok prysznica, zawsze możesz zostawić na niej