Wpis z mikrobloga

@Mr_kolek: Jej... dawno nie spotkałem się z taką nieznajomością lub ignorancją faktów. W dawnych, konserwatywnych czasach małżeństwa i tym samym współżycie ze sobą osób bardzo młodych z dużo od nich starszymi było na porządku dziennym. Dopiero zmiany kulturowe będące efektem lewicowego postrzegania człowieka, doprowadziły do zaniknięcia, a z czasem także potępienia tego procederu.
@Mr_kolek: Lata mi to za czym lobbują jakieś skrajne środowiska daleko od mojego domu. Faktem jest to, że tradycyjnie chrześcijańska cywilizacja nie miała nic przeciwko temu, żeby stary chłop szedł do łóżka z 12-latką, pod warunkiem, że była jego żoną. Dopiero oświeceniowa, czyli lewicowa refleksja nad prawami człowieka przyczyniła się do uznania tego, że relacja seksualna z dzieckiem jest dla niego szkodliwa.
Sam jesteś ignorantem, dowiedz się za czym lobbowaly te same osoby ktore lobowaly za uznaniem homoseksualizmu jako normalnej orientacko. Np. partia Zielonych, albo jakie postulaty miała lewica w drugiej połowie lat 70

@Mr_kolek: Ale piszesz przecież, że lobbują obecnie więc podaj jakąś partię lewicową, która ma takie rzeczy w programie, albo mówi o legalizacji pedofilii.

Chyba, że z prawicą ci się pomyliło ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@
zestawiasz jakiś lakoniczny frazes korwina na tym samym poziomie co lewicowe zalegalizowane organizacje i fundacje oficjalnie dążące do legalizacji pedofili? Z działających np NAMBLA


@Mr_kolek: Potężnie działające stowarzyszenie. Z wiki:

The group no longer holds regular national meetings, and as of the late 1990s—to avoid local police infiltration—the organization discouraged the formation of local chapters.