Wpis z mikrobloga

W świecie PHP z którego się wywodzę jest strasznie dużo wojenek pomiędzy zwolennikami różnych frameworków. Postanowiłem zrobić też swoją wojnę ale na dane. Z agregatora ofert pracy, którego jestem współautorem wyciągnąłem trochę informacji - może Was to zainteresuje. Ile jest ofert pracy dla poszczególnych frameworków i ile można zarobić znając laravela lub symfony :) Zgromadziłem dane dla 13-tu frameworków: https://blog.itradar.io/swieta-wojna-czyli-porownanie-13-tu-frameworkow-php/

#programista15k #programowanie #php #pracait
  • 8
@trustME: są firmy którym zależy na standarach, wysokiej jakości kodzie i na tym aby po prostu nie mieć rutynowych klepaczy i za takich ludzi są w stanie zapłacić więcej niż te widełki z mediany z ogłoszenia mirka
@Jurigag: serio? Bez żadnej złośliwości, ale serio takie oferty to chybajakieś rodzynki, gdzie w JS chociażby to generalnie już standard.


@trustME: szczerze mówiąc żaden wyczyn ( ͡ ͜ʖ ͡) 12 lat w php robie. nie będę walił screenów z wypłat ale podpowiem, że wystarczy a) nie bać się angielskiego i b) na b2b wyskoczyć poza polskę. 6k eur za mida jest osiągalne tym bardziej ze