Wpis z mikrobloga

w ogole fascynujace jest to, ze patrzysz na nich i widzisz ziomkow, ktorzy sobie gdzies razem wyszli, nie widac, ze maja miliony na koncie... brzmie jak dziad, ale dzis juz takiego zdjecia nie zrobisz. Dzis od razu widac, ze gwiazdeczka, a oni wygladaja jakby chlopaki z blokow sie umowili na chlanie na miescie, ach piekne wzruszylem sie #!$%@? xd


@kfiatek_na_parapecie: No bo brzmisz jak dziad. Dlaczego w społeczeństwie panuje opinia, że
@Saynighte: To nie jest zdjęcie z jakieś reklamy lub sesji zdjęciowej?

Rooney, Ferdinand, Scholes, Giggs to przecież wielkie gwiazdy światowej piłki o ogromnej rozpoznawalności nawet teraz - po zakończeniu kariery. Aż trudno uwierzyć, że mogli sobie od tak wyjść do pubu lub przejść się ulicą jak każdy.
Poza tym serio jesteście walnięci skoro macie problem z tym aby się tak ubierać, widuję mnóstwo na mieście ubranych tak facetów


@Opportunist: Ja nie widuję. To zdjęcie wieje Brytolami.
Problemu nie ma, po prostu ludzie w Polsce ubierają się zazwyczaj inaczej.
@kfiatek_na_parapecie: A ja jestem Pół Śłązak, Tyski precyzując, i Rzeszów jest zdecydowanie bardziej cywilizowany niż Tychy czy Katowice, Ty masz jakiś kompleks.
Dopiero co na wykopie ktoś dawał wpis o jedno dniowym pobycie w rzeszowie i bardzo chwalił to miasto, myśląć że jest takie jak piszesz, a był pozytywnie zaskoczony

Z Wrocławia, Twoi dziadkowie to niemcy czy przesiedleńce z galicji? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@gipson_90: nie rozumiem co te buzki maja tu oznaczac. Autochtonow to praktycznie tutaj nie ma zadnych wiec raczej moi dziadkowie nie sa niemcami natomiast rzeczywiscie jeden dziadek byl ze lwowa, ale co to ma do rzeczy?
@kfiatek_na_parapecie: Ok, ale masz dziwna opinie o Rzeszowie czy tam Podkarpaciu, mamy swoja zaraze pisowska, inni maja Platformerską, nie ważne, napisałeś buracki komentarz że my jakbyśmy byli opóźnieni, a jesteśmy najbardziej rozwiniętym w IT województwem w Polsce, najbardziej nowoczesnym pod względem informatycznym.
A Moda wcale się nie różni od Warszawy, no tylko lgbtqwerty jest mniej.
"pewnie @Opportunist mieszka gdzies na podkarpaciu tam moze dalej jest taka moda"
Sorry, mamy 2021 rok nie 2005, przeprosiłeś to ok, pomijając to ze faktycznie mamy problemy z kościołem czi pisowstwem, to wcale się nie wyróżniamy na reszcie Polski, a na pewno nie modą, każdy ma własne problemy, ale Podkarpaciu na pewno nie jest 16 lat do tyłu do reszty Polski.