Wpis z mikrobloga

Chińczyk tydzień temu mi napisał, że wysłał paczkę. Tydzień go atakowałem, bo byłem pewien, że nie wysłał tylko wpisał sam numer śledzenia. #tracking ani razu sie nawet nie zaktualizował. W końcu przyznał się, że czeka na dostawę. Jak otworzę spór i wrzucę screen shoty to zwrócą mi normalnie pieniądze?

#aliexpress #alipaczka #zakupyzchin
Pobierz doklor - Chińczyk tydzień temu mi napisał, że wysłał paczkę. Tydzień go atakowałem, b...
źródło: comment_1622003489s9RZ8wMXEFp0uNBriJGVAI.jpg
  • 7
@lemkoo: Ja to rozumiem, ale wole już teraz dopłacić 100 zł i zamówić z Amazona niemieckiego. Najpierw chce zwrot z chińczyka żebym dwa razy nie płacił
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@doklor: Miałem ostatnio podobną sytuację. Majfriend wprowadził tracking, śledzenie nic się nie zmieniało, na zapytanie chińczyk przyznał żebym złożył dispute. Załączyłem screeny i dostałem propozycję od Ali, że co ja chcę, paczka jest w drodze, nic się nie należy.
Koniec końców anulowałem disputa i czekam aż okres ochronny dojdzie do końca. Tracking do dzisiaj się nie ruszył.
Okazało się, że majfriend podał nieprawidłowego maila i nie dochodzą do niego żadne od Ali ( ͡° ͜ʖ ͡°) Druga Konsultantka zrobiła wniosek o anulowanie, ale Ali odrzuciło i kazało założył spór