Wpis z mikrobloga

Byczki, kto mnie to zna to wie, że ostro wtopiony WISH. Ale mam inne pytanie bo jak wchodzę na Finance Yahoo to mnóstwo firm oferuję wsparcie przy takiej stracie na WISH xD Daun, Lion, George Floyd LLC i inni. Czy ktoś miał z takimi styczność i coś ugrał xD? Trochę to mi się bez sensu wydaje, bo przecież sam kupiłem te akcje, nikt mnie nie zmuszał, a ryzyko jest wpisane w to. Wysypało się tego jak grzybów po deszczu i nie wiem czy mam ten formularz wypełniac xD? A jak tak to który, bo tych USA firm pełno się ogłosiło, ale nie wiem w której pracują tylko biali
#gielda
  • 5
  • 0
@Caracas na podstawie wprowadzających w błąd informacji. Tak jak np obecna sprawa CD projekt. W USA są kancelarie Consie w takich rzeczach specjalizują
  • 0
@Caracas mniej więcej : redzi naopowiadali bajek o cyberpunku co skłoniło inwestorów do podjęcia błędnej decyzji o zakupie akcji. Gdyby redzi podali prawdziwe informacje ( np. słabe działanie na konsolach poprzedniej generacji) ograniczyłoby to potencjał spółki do zarabiania pieniędzy na grze a tym samym inwestorzy mogliby podjąć decyzj o wsztrzymaniu się z zakupem akcji.