Wpis z mikrobloga

Mireczki co się bardziej opłaca jak zależy mi na dużej pamięci, series s + ten oryginalny segate 1tb czyli razem 1360 gb dostępne czy może series x z 800 gb, bo cena ta sama. Mam ekran 1080p i nie planuje tego zmieniać, za to jaram się dużymi fpsami, 60hz -> 120 hz to duuużo lepsza sprawa niż full hd -> 4k. Czy warto poświęcić te 500 gb za trochę lepsze podzespoły? Zalezy mi przede wszystkim na płynności mogę przeżyć gorszą grafikę tylko żeby fpsy były stabilne.
#xbox
  • 29
@BorysKafarov: No wiem, że jest mocniejsze. Ale jak sprawdzam porównania to realna różnica wcale nie jest tak duża, na pewno nie jest 3 razy mocniejszy mimo że na to wskazują cyferki 4 vs 12 teraflopow. Kosztują tyle samo z tą kartą, ale series s bedzie mial 560 gb wiecej pamieci. Pytanie czy warto dla trochę lepszych fpsów.
@BLUtuff: pytanie jeszcze po co ci tyle pamieci. Przecież grę przechodzisz i w zasadzie usuwasz xd. Ja mam teraz chyba zainstalowane outriders, gears 5, state of decay 2, snowrunnera I w ciul pomniejszych gier a jeszcze.mam z 500 giga wolne. IMO twój deal series s + karta nie ma sensu, lepiej mocniejszego x'a a niż jeszcze kiedyś podejmiesz pod tv 4k. Series s to budzetowiec co by kupić dzieciakom
pytanie jeszcze po co ci tyle pamieci.


@BorysKafarov: Nie lubie jak mnie pamięc ogranicza, na poprzednim kompie miałam 2tb hdd + 240 gb ssd i sdd było prawie w pełni zapełnione a z hdd 1,3 tb. Więc na series x na 100% będzie trzeba się decydować co usunąc a tego bardzo nie lubie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@BLUtuff: no nie wiem imo po prostu trzymasz gry które już ci nie są potrzebne xd. Tak czy siak deal ujowy. Kup se lepiej x'a a jak ci zacznie brakować to zacznij zbierać na kartę (pewnie zdąży stanieć jeszcze trochę, teraz już o stówę w dół poszła od premiery). Albo po prostu zacznij zarządzac grami i jak coś przejdziesz to wywal to xd. Ja teraz jestem na gearsach 5 ale przecież
@BorysKafarov: @Medonix: @rysiwnuk: @L3gion: A no kompletnie wypadło mi z głowy, dostępność. Series s mogę kupić w kilku miejscach już dzisiaj, a kiedy kupie series x? Może jutro a może za rok(,) Nie wiem serio co robić. Też wydaje mi się, że series x lepsze, tylko ta dostępność..

Udało mi się znaleźć coś takiego: https://www.pocket-lint.com/games/news/xbox/155772-fps-boost-explained-xbox-series-x-s-games-list-improved-frame-rates

I w sumie nie widzę nic ciekawego w co
a kiedy kupie series x? Może jutro a może za rok


@BLUtuff: Nah wątpię, żebyś długo czekała. Jak trafisz to w tydzień kupisz.
A zawsze możesz zamówić gdzieś z EU.