Wpis z mikrobloga

@kam966: xD no chyba #!$%@? nie. Normalny wyznawca Korwina idzie do pracy i widzi, że nie każdy będzie Billem Gatesem w swojej dziedzinie, że większość ludzi czeka przeciętny żywot i o ile podatki faktycznie powinny być niskie o tyle #!$%@? o zniesieniu składki emerytalnej,czy pełna prywatyzacja szkolnictwa oraz, że Unia jest zła bo to neokomunzim to głupie #!$%@? godne typa, który nie rozumie, że między białym a czarnym są też szarości.
@ImInLoveWithTheCoco: każdy chyba przechodzi przez bunt, wtedy podważa wszystkie wartości dookoła. Ja też za młodu wyzmiewalemy Kościół, księży, a lewicowe idee wydawały mi się takie nowoczesne. Z czasem czlowiek dorasta, zajmuje poważnymi sprawami, idzie do pracy i mu się zmienia punkt widzenia.
@ImInLoveWithTheCoco: ja wiem, że przeważnie większość kucy czy innych prawaków są mało urodziwi od urodzenia i nie mają większego wpływu na zmianę tego - fair enough

Ale większość lasek, które znam bądź widziałem w necie i które popierają lewicę+feminizm+lgbt+progresywność to naprawdę ładne dziewczyny, ale w momencie kiedy "wyznają" wcześniej wymienione rzeczy to nagle ubierają się, malują i przedstawiają w taki sposób, że tracą na atrakcyjności

Oczywiście ich ciało, ich wybór, ale