Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@criskrzysiu: tak, przyciski dotykowe w samochodzie... mam w monitorze i za każdym razem mocno się zastanawiam, czy jednak chcę coś zmienić. Mam nadzieję, że ta durna moda i moda na Piano Black przeminie, zanim będę musiał kupić nowy samochód.
  • Odpowiedz
@kmiocinio: to nie wiem o co chodzi, oglądam sporo takich 2-3 latków bo na pierwszy raz nie chce iść w zupełnie nowy i mogę się przyczepić do tego jak skórka się wyciera od strony drzwi bo faktycznie za delikatna jest i ponoć nawet wymieniają na gwarancji póki masz a dobrze się wykłócisz, ale do lakieru nie miałem zastrzeżeń zupełnie. No i felgi 19 to nie na polskie drogi, praktycznie każde jedne
  • Odpowiedz
@criskrzysiu: tez sie zdziwilem, tym bardziej ze sam nie lubie tych mitow zwiazanych z motoryzacja (auta z f do dupy, niemieckie=dobre itp), ale tu sie wszystko potwierdzilo. Naprawde slabo to wyglada, gdybym to ja kupowal bylbym wsciekly. Mozliwe ze to jakis felerny egzemplarz, natomiast takich historii slyszalem juz sporo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@kmiocinio: a tutaj masz piano black nawet na manetkach do kierunków i wycieraczek xD

Po włączeniu dziennych auto wygląda jak reklama Armaniego xD

Dotykowe wnętrze to dramat, ale taka ostatnio głupia moda :/

Mi się nie podobają zegary, które wyglądają jak doczepiony tablet i nie mają nawet daszka.
  • Odpowiedz
@kmiocinio: chyba od 2018/2019 mają wzmocnione na Polskę i Europę Środkową/Wschodnią. Może ma starszy model i nie cx-30 a cx-3? Gdybam bo się przestraszyłem troche bo jestem na zaawansowanym etapie wyboru auta już
  • Odpowiedz