Wpis z mikrobloga

Mam płytę główną gigabyte b450m ds3h. Kartę graficzną gtx 1660super która chciałem sprzedać ale może jednak tego nie zrobię. O ile uda się podłączyć ją i rtxa3060 do tej jednej płyty głównej. Ogólnie są dwa sloty na kartę ale mogą się nie zmieścić raczej obie. Jak tak patrzę na oko jeśli wejdzie to odstęp między kartami to będzie w milimetrach. Zasilacz pewnie muszę zmienić ta? Mam 500W markowy ( ͡º ͜ʖ͡º) #kryptowaluty
  • 15
  • Odpowiedz
@Harmideron: spoko, hotspot max 80 stopni na 1660super, rtx już w drodze. Kopie już od 3 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Tylko obawiam się właśnie o ten zasilacz, konkretnie to silentumpc vero l2. Żeby mi się karty nie popaliły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@heinricha_hammler: To git, teraz gtx mi ciągnie 85W a rtx z tego co widziałem będzie ciągnął koło 120W jak to dobrze ustawie wszystko. A co do połączenia tych dwóch kart na jednej płycie czy będzie miejsce to właśnie odkryłem coś takiego jak riser i wszystko stało się jasne( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rocky_b: nawet na jednej płycie głownej to odpalisz, u mnie przez jakis czas smigał 1060 (23MH/s / 85W)i 3060 (48,5MH's/ 114W) i smigały sobie w symbiozie do momentu az nie przyjehał stelaż i reszta kart :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@VjHomiQ nie będzie to miało złego wpływu na karty? chodzi o minimalny odstęp między kartami co się wiąże pewnie z większą temperaturą, ale nie znam się. jaki u ciebie był odstęp? Bo u mnie tak na oko jak patrzę to na styk będzie albo wogole dwie nie wejdą
  • Odpowiedz