Wpis z mikrobloga

Ewa Fatna, wielka jak bambaryła walczy z otyłością, tfu z hejtem otyłości. Jak mnie #!$%@? w dzisiejszych czasach ta poprawność. Rudy już nie jest rudy, tylko złotowłosy, czarny nie jest czarny tylko brunatny, gej nie jest już gejem tylko niebinarnym helikopterem, a gruba nie jest już gruba, tylko piękną, silną kobietą z pięknymi kształtami.

Przez covidowy rok przytyłem 15kg. Teraz zasuwam, żeby to zrzucić. Koledzy powiedzieli mi wprost, ale jesteś #!$%@? gruby, rodzina to samo. Spojrzałem w lustro i nie pomyślałem, och nie, ja mam piekne kształty, tylko faktycznie jestem gruby. Wiec wzialem się za siebie. Dieta, sport, wyrzeczenia. W 20 dni udało się zrzucić 4kg, cel to jeszcze 8 i nigdy już tego nie zaprzepaszczę.

W komentarzu wrzucam aktualnej zdjęcie Ewy. Pamiętacie te czasy, gdy każdy marzył o jej nudeskach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
30062018 - Ewa Fatna, wielka jak bambaryła walczy z otyłością, tfu z hejtem otyłości....

źródło: comment_1621669111nQeFO4GqZ9bcWzOYsTmHpT.jpg

Pobierz
  • 119
@WpisujcieMiasta: Widzę że komuś netykieta internetowa jest ci obca. Na wykopie nie uczyli podstaw kultury? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Usprawiedliwiasz swoje lenistwo i tyle grubasku. Rusz dupę i idź robić cokolwiek, zamiast tego wdajesz się w dyskusje na wykopie. A nie przepraszam, czasu nie masz xDD
@brudne_skarpety: jak już oceniać to ze zdjęcia zrobionego przez losową osobę, a tu sesja, poza, luźna góra, która może coś maskować. Do tego trochę z góry, kto wie czy nie przerabiane

Jedna osoba może zrobić tego samego dnia dwa zdjęcia- jedno w lustrze, a inne pozowane, w innym stroju i przerabiane i wyglądać bardzo inaczej
@30062018: Zakłamujesz. Można mówić, że ktoś jest rudy i można mówić, że ktoś jest czarny. Czarny nie jest jednoznaczne ze epitetem na M. Co do grubości, takie kampanie mogą kiedyś znieść presję także z otyłych mężczyzn. Po co się tym przejmować? Przecież samemu można się przyjaźnić i obracać w ładnym, zgrabnym towarzystwie i nie interesować się światem +size.