Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kappamera: XD, zajebiste firanki. Ale sama kajuta to wygląda bardzo luksusowo w porównaniu do tego co widziałem u kumpli marynarzy na zdjęciach
@Kappamera: z solarium się akurat nigdy nie spotkałem, a byłem na czterech różnych flotelach i Ci powiem, że potrafiły się mocno różnić. Czasem bardzo ciasne strefy rekreacyjne, mała, przepełniona siłownia, brak sauny i poza dartami tak naprawdę nie ma co robić. Więc nie ma co narzekać :)
@Kappamera: ja zawsze po pracy znalazłem czas na siłownie, saunę, ping ponga czy piłkarzyki, ale każdy inaczej spędza czas.

Odłączenia #!$%@?, 1-2 dni spoko, ale potem to już nuda. Raz trafiłem bite 2 tygodnie na odłączeniu, słaby internet, cały dzień tylko jeść i spać.
@boiledturtle: bardzo przyjemnie- jaka kompania?

U mnie pomimo, że oficerskie stanowisko to każdy ma podwójną kabine (jeden noc, drugi dzień) a marynarze nawet i w 4. Tylko, że nadbudowka mieści 200 a na projekcie tyle właśnie jest - drill ship 6 generacji.
@Marinero-: generalnie nie pracujemy offshore, ale zdarzył się kontrakt na prace serwisowe na platformie wiertniczej BP.

Każdy, niezależnie od stanowiska, miał pokoje dwuosobowe, choć raz trafiło się że były tylko kabiny jednoosobowe.