Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 291
Nie rozumiem ludzi którzy korzystają z kas "automatycznych" płacisz tyle samo a musisz się z tym #!$%@?ć a na końcu trzeba wezwać pracownika bo coś się zawiesiło. Tymczasem ja sobie stoję i przeglądam Mirko - Pani sama skasuje i jeszcze podziękuję. Kasy automatyczne tak - ale powinno być taniej bo wykonuje cześć pracy za ich pracownika. Niedługo będziecie sami towar wykładać na regały #lidl #biedronka
karol1213 - Nie rozumiem ludzi którzy korzystają z kas "automatycznych" płacisz tyle ...

źródło: comment_1621355888XzqorF9FaONfXZ7CUnlTsq.jpg

Pobierz
  • 115
  • Odpowiedz
@Helle: no nie wiem. Ja np kupuje często kilka butelek wody , mleko, bułki. I teraz muszę za każdym razem skanować butelkę wody i ja odkładać - to jest irytujące. Ogólnie niedopracowane


@karol1213: tu zarówno lidl jak i biedra mają lekko #!$%@?. Biedra - bo nie da się wbić ilości następnego artykułu, ale przynajmniej jeśli masz kod na zgrzewce wody to wchodzi na raz i już gotowe. Za to w
  • Odpowiedz
@bn1776: Stonka ma słabe automaty kas. Niemieckie są szybsze i mniej irytujące.

@aga_sl: teraz chyba coś je przeprogramowali albo tylko usunęli część komunikatów bo nie piszczy tak często jak na początku, a do lidla mam nie po drodze to nie wiem jak tam wyglądają


@bn1776: w lidlu jest totalna tragedia - prawie przy każdym artykule trzeba potwierdzać bo waga się nie zgadza albo go w ogóle nie wykrywa, nie
  • Odpowiedz
@karol1213: a potem musisz pakować wszystko jak #!$%@? bo kolejna osoba już czeka w kolejce i jest kasowana przez panią na taśmie, a przy samoobsługowej możesz powolutku bez pośpiechu w swoim tempie
  • Odpowiedz
@karol1213: Jak twój czas jest nic nie warty to może tak to widzisz. Gdy go cenisz i nie uważasz za rozrywkę stanie w kolejce to najczęściej szybciej i bez kolejki skorzystasz z bezobsługowej, nawet w sytuacji gdy się raz na dziesięć użyć coś przywiesi.
  • Odpowiedz
Ale z drugiej strony niepełnoletni może wykorzystać kogoś dowód, dlatego przydałaby się jakaś kamera dodatkowo


@Kanjuro: Po co? Sklepowi wystarczy że spełnił swój obowiązek i nie dostanie kary. Nie zależy mu na wyłapaniu 100% podstepów.
  • Odpowiedz
bo tylko podchodzi w razie problemu lub gdy trzeba sprawdzic wiek przy zakupie alkoholu


@GFOzon: Gdzie jest tak cudownie? Ilekroć kupuję w samoobsługowych to kasy zacinają się od różnic w wadze zadeklarowanej i rzeczywistej i jedyna żywa kasjerka miota się pomiędzy 6-ma "samoobsługowymi: kasami machając kartą.
  • Odpowiedz