Wpis z mikrobloga

@Pienio69: kurde albo te statsy oszukane albo masz mega niefart. Chociaż tam w tooltipie pisze że czas może być 2 lub 3 razy dłuższy. Z drugiej strony może być tak że w końcu Ci wpadnie I za 2 dni kolejne.
Niezależniie codziennie oczekuje na Twój post aż w końcu się uda
kurde albo te statsy oszukane albo masz mega niefart. Chociaż tam w tooltipie pisze że czas może być 2 lub 3 razy dłuższy.


@obieq: Estimated Time to Win na takim poziomie utrzymuje dopiero od 7-8 dni. Wcześniej miałem 1mc bo miałem uruchominą tylko część farmy.
Chiacalculator mówi o takim dziennym prawdopodobieństwie wygranej:

Daily 13.399% / day


Wyobraź sobie że codziennie rzucam kostką, która ma 10 scianek. Raz się uda wylosować swoją
Z drugiej strony może być tak że w końcu Ci wpadnie I za 2 dni kolejne.


@obieq: Owszem, jeśli coś wylosuję, to nie będzie to miało wpływu na kolejne losowanie.
@Pienio69: paradoks hazardzisty wiadomo. Po prostu musi się udać, trzymam kciuki i u jak najszybciej.
Sam przymierzam się do drugiego plotters ale trochę się waham jeszcze. Na razie 120 i dziennie ok 15
zapodaj panie pametry sprzętu co masz i jaki dyski kupiłeś. Jestem ciekawy...


@Kamilzmarsa: teraz mam 8 NUCów i7-10710U / 32 albo 64gb ram/nvme 2tb w każdym i 3 PCty na 9 3900X/48-64GB RAM i 2x NVMe w każdym
A storage mam na NASach z dyskami wyciągniętymi z dysków przenośnych USB, NASy to DS420J
Oprócz tego mam trochę dysków WD/Seagate od 12 TB do 16 TB na USB które trzymam i prawdopodobnie