Wpis z mikrobloga

Wie ktoś o co chodzi? Gram sobie z kumplami wieczorami raczej w ramach rozrywki. No i dzisiaj na 5 meczów 4 odbyły się przeciwko drużynie złożonej z graczy o takim samym pingu około 170-180 i podobnych raczej losowo wygenerowanych nickach. Nie wykonują żadnego ruchu, gra kończy się 16-0, strata czasu. O co chodzi?
#csgo
  • 7
@LamajHarma: Ale boostowania kogo? Wyjaśnij proszę jeśli możesz bo nie rozumiem. Mam wrażenie że ta gierka strasznie się psuje, często trafiam na cheaterów mimo tego konta prime, a rzadko już pojawia się komunikat że osoba którą zgłosiłem dostała bana. Jeszcze rok temu było lepiej, te mecze były bardziej wyrównane, rzadziej trafiał się cheater, a jak już był to report i potem komunikat że dostał bana. Ja tylko chcę przy wieczorze pograć
@satch_: No ok, tylko dlaczego dzisiaj się z tym spotkałem pierwszy raz ( i to cztery gry), a gram z półtora roku, albo dwa nawet? No i czemu nic z tym nie robi wydawca gry, przecież to jest psucie zabawy i to straszne. Zastanawiam się bo gierka fajna, a tu takie gówno się robi. Jak nie cheaty to coś takiego
@LamajHarma: Ok, dzięki. Czyli trzeba to zgłaszać. Tylko czy to ma sens? Ktoś to jeszcze sprawdza? Zdarza mi się przeciwnik który wali przez ściany i trafia ciągle heady i na powtórkach ewidentnie widać że widzi przez ściany, a mimo zgłoszeń nie dostaję informacji że dostaje bana. No i jak to jest że trafiam ze znajomymi w takie mecze, my gramy w 3-4 osoby. Czyli psujemy takiemu boostojącemu typowi szansę zyskania szybko