Wpis z mikrobloga

@art212: takie szeregowce zawsze przypominają mi jakieś baraki dla najbiedniejszych ale fakt jest taki, że za taki 100-metrowy szeregowiec musisz położyć pół miliona na etapie dziury w ziemi.
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: bo to nadal lepsza opcja niż mieszkanie w podobnej cenie

Sąsiedzi - masz ich tylko po bokach ścian, a nie z każdej strony. Jak budynek jest dobrze zaprojektowany i strop jest oddzielnie (a raczej być musi) to hałas nie niesie się jakoś strasznie. Na pewno mniej niż w mieszkaniach deweloperskich.
  • Odpowiedz
@art212: Mieszkałem w takim chwilę, może nie w polszy ale nie narzekałem, i czulem się całkiem nieźle mieszkając w takim. W Polsce takie domy robią się popularne, ludzie narzekają chociaż w nich nie mieszkają. Nie każdy ma działkę po rodzicach albo dom. Niektórzy takie coś wola niz dom na wsi 20 km od miasta. Co jest też uzasadnione.
  • Odpowiedz
1mln? A co to jest? Tyle to dobra działka pod dużym miastem kosztuje :-\


@virusriddle: jest taka sprawa: moje posty to nie żart. "Pod miastem" czyli jakieś 20 km od centrum (fajnie brzmi ale jak kończysz pracę o 15:00 to wracasz 2 godziny) ceny za m2 działki to prawie 600zł i dojeżdżasz do tej działki po drodze "utwardzonej" ale tyko kiedy od miesiąca utrzymują się temperatury 35+. Oblicz sobie ile kosztuje
  • Odpowiedz