Wpis z mikrobloga

Gry we flashu, kiedyś to było, bardzo lubiłem rpg, chyba według mnie były najbardziej rozbudowane, a jednocześnie najdłuższe i satysfakcjonujące. Najbardziej w pamięci zapadła mi gra Sonny, co to była za gra... Szczerze jakby teraz powstała gra tego typu, tylko bardziej rozbudowana oczywiście po prostu jako zwykła PC-tówka to myślę, że by zrobiła furorę taką sama jak darkest dungeon, nawet fabuła jak na grę we flashu była bardzo oryginalna i ciekawa, z ciekawością rozpoczynało się kolejne walki fabularne. Inną całkiem przyjemną grą była murloc jakoś tak, w której chodziło się tym stworkiem z warcrafta i toczyło turowe walki, mało rozbudowana, dużo mniej niż sonny, jednak miała swój urok, była po prostu przyjemna.
W sumie kojarzę jeszcze kilka rpg-gów turowych we flashu, jednak nie pamiętam już ich nazwy, bo nie były aż tak charakterystyczne jak ww wymienione i grało się jednak kilka lat temu.
Ostatnio podczas pracy odpaliłem właśnie Sonny, by stoczyć kilka walk, trochę podexpić postać w sumie, czas mi minął dużo przyjemniej, choć nie zawsze mam taką możliwość i nie trwa to długo, to jednak fajna opcja. Polecam
Jeżeli ktoś zna inne ciekawe tytuły we flashu podobne do tych wymienionych, to chętnie poznam w sumie

#flash
#gry
#gryflash
#grykomputerowe
#gry
#nostalgia
#staregry
  • 2