Wpis z mikrobloga

@artur7177: @Pienio69: a jak to jest wlasnie z tymi kontrolerami bo bym sobie plotowal pc/laptop ale farme podpial pod raspberry/terminal hpt620 (male zuzycie pradu) i moze chodzic 24/8. Tylko wlasnie nie jestem zbytnio w kontrolerach czy jakichs extenderach portow
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mikser_wieczorny: ja mam ~ 180TB a zarobiłem jak widzisz

@Pienio69: Nie możesz tego przenieść na hpoola? Chyba nie masz nic do stracenia a to chyba jedyna opcja żeby coś zarobić. Później zrobisz sobie płynny replot z hpoola na oficjalnego poola i będziesz miał hajs na nowe dyski nvme do plotowania ;) Czy pod hpoola trzeba plotowac od nowa?
Nie możesz tego przenieść na hpoola? Chyba nie masz nic do stracenia a to chyba jedyna opcja żeby coś zarobić. Później zrobisz sobie płynny replot z hpoola na oficjalnego poola i będziesz miał hajs na nowe dyski nvme do plotowania ;) Czy pod hpoola trzeba plotowac od nowa?


@mkorsov: trochę by mi było chyba szkoda to oddać na hpola... Liczę że w ciągu kilku dni szczęście się do mnie uśmiechnie
@Pienio69: Nie możesz tego przenieść na hpoola? Chyba nie masz nic do stracenia a to chyba jedyna opcja żeby coś zarobić. Później zrobisz sobie płynny replot z hpoola na oficjalnego poola i będziesz miał hajs na nowe dyski nvme do plotowania ;) Czy pod hpoola trzeba plotowac od nowa?


@mkorsov: dajcie spokój już z tym hpoolem :-) przy takim wolumenie i TTW jak ma Pienio69 oddać za frajer połowę żeby
127 urządzeń?


@puexam: 96 niby jest limit czy coś takiego, ale w niezrozumiały dla mnie sposób huby zajmują ten limit
11 dysków mam podłączone na USB + myszka klawiatura etc
W internetach pisali że przykładowo dongle Bluetooth potrafi zająć 3 z tych 96.