Wpis z mikrobloga

@witam12: ja właśnie nie wiem jak bardzo mnie swędzą. To znaczy widzę, że np. ta gwarancja wkładu własnego może się źle skończyć (dziękuję Mireczkom, które mi wytłumaczyły na jakiej zasadzie to się może stać). Ale oprócz potencjalnie gorszych cen mieszkań, co akurat dla mnie jest sporym problemem, bo staram się uzbierać na własne, to reszta chyba mało mnie dotyka. Piszę z perspektywy 25letniej osoby bez partnera czy dzieci, praca na UOP,
  • Odpowiedz
via Android
  • 21
@zuelia składki zdrowotnej nie odliczysz od podatku, przez do 120k zł brutto rocznie prawdopodobnie nic się nie zmieni w zarobkach netto, powyżej szykuje się ostry #!$%@?
  • Odpowiedz
via Android
  • 19
@Igbt kwota wolna i podniesienie II progu to jest fikcja która przykryje brak możliwości odliczenia składki zdrowotnej od podatku!
  • Odpowiedz
PiS otworzył puszkę Pandory nie tylko z 500+, ale również teraz, wprowadzając nowe programy socjalne.
Niezwykle smutne jest to, że jakakolwiek inna partia która chciałaby mieć choć najmniejszą szansę uzyskać w Polsce większość głosów, jest zmuszona utrzymać to rozdawnictwo - czy się z tym zgadza, czy nie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@bzykacz: nie uwierzę że Pinokio nie ma układów z developerami xd
@zuelia: może i podatków nie wprowadzają nowych ale starych też nie naprawiają i nie usprawniają. I też to mnie najbardziej #!$%@? że jako singiel #!$%@? na UoP nie dostaje od kraju nic tylko zwiększająca się inflację. Każdy zdrowo myślący człowiek chce najpierw stworzyć jakiś fundament podwaliny po to by później założyć i stworzyć dobrze funkcjonującą rodzinę. Ale nie bo
  • Odpowiedz