Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hej Mirki, co sadzicie o tych rolkach?
https://www.decathlon.pl/p/rolki-k2-velocity-84-sport-meskie/_/R-p-X8661494?mc=8661494&gclid=Cj0KCQjw4v2EBhCtARIsACan3nzfehJM5WQpo55FXt52aNcBIXj5jSZ1p6UgxPVsuDwGU0Fbcjj__X8aAq5vEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Kupilem wczoraj w decathlonie bo najlepiej sie w nich czulem po przetestowaniu innych, ale dzisiaj juz mam wątpliwości czy warto dac za nie 699 zl, maja to byc pierwsze rolki, 187 cm, 110 kg. Dodam, że przeczytalem faq.

#rolki #k2 #decathlon
  • 9
@TheRahr: jesli to byly jedyne ktore byly komfortowe to i tak był dobry wybór, w koncu to jest najwazniejsze ^^
czasem trudno znalezc jakiekolwiek wygodne. Chociaz moje pierwsze rolki byly za 300 tez z Decathlona.
Cenowo wiadomo ze jak sie bedziesz lepiej znal na rolkach itd to w tej cenie na pewno daloby sie znalezc lepsze, bo Decathlon daje dużą marżę. Ale gdyby nie Decathlon ilu z nas nie zainteresowałoby sie
110 kg


@TheRahr: Nie rób tego Mirek. Też zaczynając zrzucanie wagi (ze 117kg) lata temu kupiłem sobie softboota k2, i to była mordęga. W następnym sezonie kupiłem sobie Rolleblade Twistery 80, i wtedy tak na serio się wciągnąłem. Te k2 to może nie pieniądze w błoto, bo cośtam pojeździłem, ale źle wydana kasa na pewno.

W jakim jesteś mieście? Jeśli masz w pobliżu jakiś dobry sklep rolkowy, to za podobną kasę
@TheRahr: Ja bym tak zrobił. W Gdańskim Bladeville nie byłem, ale Katowickie miało rozgarniętych i pomocnych ludzi - nie było mojego rozmiaru z tą szyną co chciałem, to zrobili podmiankę szyny. No i w BV masz milion razy lepszy wybór niż w Decathlonie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GaiusBaltar: wracam po testowanku, pytanko do drogich mireczkow, czy Rollerblade RB Pro X sa spoczko z gabarytami, dodam ze jezdzilo sie spoko, czy moze lepiej troche wiecej doplacic do np. powerslide next 80? Co ciekawe po 2g testowania bolal mnie w lewej nodze staw dużego palca, miejsce nad duzym palcem, jednakze szybko przeszło, poza tym te rb80 wygodne.
@TheRahr: Powerslide Next ma jedną istotną przewagę - szynę trinity, która jest niższa i daje lepszą kontrolę. Poza tym, i jedne i drugie to już dobra półka jakościowo.

Bym brał te, które są wygodniejsze. Jeśli jakikolwiek palec jest wygięty z rolkami założonymi, kiedy stoisz z ugiętymi nogami, to niestety są trochę za małe. Przy wyprostowanych nogach palec może (i nawet powinien) dotykać czubka buta.

Co do wymiany - jeśli testowałeś je
@TheRahr: Z drugiej strony, buty Powerslide czasami mają "humory" - moje Imperiale czasami leżały idealnie, a czasami powodowały stygmaty. Nexty też mam, ale jakoś w ostatnim sezonie nie miałem ich okazji rozjeździć. Te parę razy kiedy ich użyłem, jakoś dziwnie leżały.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GaiusBaltar: tylko ze dziwne ze w prawym bucie wszystko ok a w lewym cos nie tak ze stawem, wydaje mi sie, ze moze chodzic o rozchodzenie albo ze nigdy nie jezdzilem to mam nogi jak u dziadka. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogolnie byly super wygodne i 2h jezdzilem po sklepie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)