Wpis z mikrobloga

@SpaceShip: Jest normalnie z wyprzedzeniem oznakowany. Nawet są wykrywacze wysokości (?) i na ekranach zmiennej treści wyświetlają informację, że pojazd się nie zmieści, chociaż to akurat jest chyba z drugiej strony.
@SpaceShip:
Debile.
Na tę drogę jest zakaz wjazdu dla pojazdów ciężarowych, na każdym skrzyżowaniu przed tym wiaduktem jest stosowne info o zakazie dla ciężarówek/limicie wysokości, ale debilom to nie przeszkadza #!$%@?ć się ciężarówką przez znak o zakazie wjazdów pojazdów ciężarowych.
Kiedyś nawet łańcuchy a potem gumy wisiały, ale debilom #!$%@? łańcuchami po dachach nic nie sugerowało.

Dodatkowo ten wiadukt jest łukowaty, na środku jest prześwit 3,6m, po bokach 2,5m. Pewnie na
2021 rok, tyle modernizacji linii kolejowej po drodze, ale tego wiaduktu nie mogą zmienić (°°


@overjoyed: pewnie, to takie łatwe podnieść tory o 40-50 cm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jeszcze żeby nie było innych dróg dojazdu, to jeszcze, ale to nie jest takie skomplikowane. Poza tym multum zakazów wjazdu, były jakieś bramownice i nic, potrafili się dwa
@Mokebe__z__Senegalu zatrudniam aktualnie 9 kierowców, przerobiłem łącznie pewnie kilkudziesięciu. Codziennie mam kontakt z kilkoma z firm zewnętrznych ze względu na połáczoną logistykę. Nie wyssałem tego z palca, więc swoje domysły wsadź sobie w doope, payatzu(σ ͜ʖσ)
@Mokebe__z__Senegalu a Ty? Napisałem swoja obiektywną opinię jako osoba mająca codziennie bezpośredni kontakt z kierowcami - moglbym miec anegdotę związaną z głupotą kierowców raz na dzień. Piszę z mojego punktu widzenia. Ty pracując w innej branży moglbys podac swoj punkt widzenia, chyba. Że z zawodu jesteś wykopowym specjalistą.