Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, kilka dni temu skończyłem technikum elektryczne ze zdanymi wszystkimi egzaminami zawodowymi. Problem w tym że po prostu wiem że gówno umiem i nie wiem co dalej robić. Szukałem jakichś ofert dla jakichś "pomocników elektryka" ale nic takiego nie ma w mojej mieścinie, wszystko dla tych doświadczonych. Jak znaleźć miejsce w którym mógłbym się poduczyć? Moje "praktyki" opierały się na kopaniu rowów, przeciągania przewodów i upinania ich w korytkach co wcale mi nie przeszkadzało ale no nie nauczyło mnie za dużo.
#elektryka #praca

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #609d01a8fe0977000b8af0b7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania zależy w jakim kierunku chcesz pójść ze swoim zawodem - instalacje wewnętrzne, słaboprądowe czy bardziej energetyka. Rozejrzyj się po firmach z branży, nawet jak nie prowadzą "naboru", przejrzyj np. zamówienia publiczne w okolicy - takie firmy często trudno wygooglować, a potem okazuje się, że np. lokalna firma która zajmuje się utrzymaniem terenów zielonych albo sprząta chodniki robi też np. konserwacje oświetlenia drogowego, bo akurat mają podnośnik i zaś szukają kogoś z
  • Odpowiedz
Moje "praktyki" opierały się na kopaniu rowów, przeciągania przewodów i upinania ich w korytkach


@AnonimoweMirkoWyznania: a co więcej chciałeś robić na praktykach? Jak dodasz do tego kucie pod puszki i osadzanie to masz 3/4 tego co wykonuje elektyk. Byle byś rozumiał (ew. chciał zrozumieć i dopytywał) dlaczego jest to okablowane tak a nie inaczej.
I tak jak koledzy wyżej radzili, podzwoń po okolicznych elektrykach, często potrzebują kogoś do pomocy.
Ew. zostaje
  • Odpowiedz