Wpis z mikrobloga

@Shewie: nie mam młodszej siostry :( a to co piszesz o kwocie jaką masz do wydania jest po prostu bzdurą, i nic na temat żadnej kwoty w mailu nie ma. Jest ilość punktów do wydania, która ma wartość jak w poście powyżej...
@czyznaszmnie Ilość punktów do wydania a nie ilosc punktow która wydalem. w ciagu ostatnich kilku lat na lego.com i w lego store wydalem prawie 100k dzbanku. ludzie z tagu #lego wiedza o tym doskonale.

11500 to punkty ktore mam do wydania.

wartosc tych punktow to prawie 7k.
@Shewie: ja #!$%@?, ty umiesz czytać ze zrozumieniem, czy jeszcze literki składasz? masz 11100 punktów do wydania w sklepie lego, to daje ci w sumie 3 bony (6000pkt=200zł + 2400pkt=80zł +2400pkt=80zł) o łącznej wartości 360pln.

Ja rozumiem, że jest późno, ale mogę ci sprzedać jakoś moje 3800pkt po takiej cenie jaką sobie ubzdurałeś, czyli 0,5zł za punkt. Ba, nawet zrobię zniżkę i wezmę 0,25zł za punkt.
czyznaszmnie - @Shewie: ja #!$%@?, ty umiesz czytać ze zrozumieniem, czy jeszcze lite...

źródło: comment_1620949879LYChrHkC2MT43hwanUECAW.jpg

Pobierz
@czyznaszmnie: Lego potwierdziło telefonicznie że punkty będą przekształcone wg nowego przelicznika i że dostane Bon na emaila do wykorzystania w sklepie stacjonarnym. W dniu w którym będę dokonywał zakupu mam skontaktować się z CS by ci potwierdzili managerowi sklepu o mojej wizycie i zakupach.

https://www.fbtb.net/lego/2019/07/12/lego-launches-new-vip-program-and-its-not-great/
Tutaj masz pokazane jak działa przelicznik stary vs nowy.

Zostałem wylogowany z programu VIP podczas zmiany regulaminu dlatego nie przeliczyło mi punktów na nowo.