Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki drogie, chora sytuacja panuje na świecie wszyscy o tym chyba nie wszyscy wiedzą i nie zdają sobie sprawy.

Wylecialem z Berlina na Gran Canarie na upragniony urlop. Wszystko" pięknie ", test pcr (50 euro) maseczki, dystans, formularze itd... Na leżakach nie trzeba maski ale w drodze miedzy leżakiem do basenu musisz założyć a potem zdjąć. Cringe jak niewiem... Zbliża sie powrót i teraz tak:w Berlinie gdybym wrócił czeka mnie 5 dni kwaranranny a potem test i mnie z piwnicy wypuszczą. Ale tu mam plan i jest on cytujac klasyka "#!$%@? sprytny".

Robie antygen i dolatuje do Berlina mówiąc że tranzyt i jade do Polski. De facto pojechałbym odwiedzić na pół dnia znajomego wracam tego samego dnia, po powrocie dla świętego spokoju robię pcr w Berlinie, w poniedziałek.

Prosze o ocenę ucieczki z tego hiszpańskiego Alcatraz.

Wiem, ze jestem zdrowy i oddechem nie zabijam. Testowany w pracabazie od 2 miesięcy zawsze neg.

Prosze o ewentualnie wskazówki co można ulepszyć

#covid #urlop #pandemia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #609bd279fe0977000b8aef88
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: A co ma sie nienormalnego dziać? Ludzie to debile, pandemie mamy a rząd musi postępowac jakos z ludzmi, którzy sami sobie robia krzywke krzyczac hurr durr plandemia! Chco zaczipowac nas! No jak z tymi ludzmi rozmawiac inaczej jak nie dostosowac sie do poziomu ich intelektu? Sam nie myslisz OPie wiec nie miej pretensji do rzadu, ktory probuje ratowac Twoje zdrowie, bo wirus jest, a Ty go lekcewazysz

@szynszyla2018