Wpis z mikrobloga

#transport #prawojazdy #tir #ciezarowki #praca #tachograf #medycynapracy

Mirki pytanko mam: jeśli w nowej pracy na stanowisku kierowcy c+e pracodawca daje mi skierowanie na badania na dane stanowisko pracy to czy będę do tego potrzebował papierów z wynikami badań kiedy robiłem prawko? Np psychotesty? Bo zgubiłem wyniki z psychotestow a nie widzi mi się od nowa tego robić.

Co wogole badają na takich badaniach? To samo co podczas robienia prawka?
  • 11
@Tony76: teoretycznie samo świadectwo kwalifikacji zawodowej powinno świadczyć o tym, że masz aktualne badania lekarskie i psychotesty (do prawka na duże), ale niektórzy wymagają jeszcze, żeby zaświadczenia od lekarzy przynieść oddzielnie.

Natomiast badania do pracy, to badania do pracy - ten sam świstek z inną pieczątką. Co badają? To samo co do każdej roboty, czyli czy widzisz, słyszysz... jeśli w ogóle badają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lrllrlrr: aha okej, świadectwo kwalifikacji mam to się będę kłócił z babsztylem jak będzie robiła problemy i tyle bo mi kazała wszystkie badania Od nowa robić: psychotesty itp mimo że na prawku pisze że aktualne mam. Próbuję zarobić hieny jedne xd
@lrllrlrr: A przy okazji nie orientujesz się może czy można skądś wziąć kopie tych psychotestow? Gdzieś się je zostawialo, w wydziale komunikacji czy gdzieś i mogą takie coś skserować i mi dać?
A może oryginał mi zabrali, kij wie xd
@Tony76: dostawałeś dwie albo 3 kopie, nie pamiętam. Jedna miała być u Ciebie Ciebie, druga jest w wydziale komunikacji - potrzebna była do wyrobienia PJ wraz z kwalifikacją, żebyś miał C+E z wpisanym kodem 95. Czy w Twoim WK Ci zrobią kopię... nie wiem. Może lekarz za jakąś symboliczną opłatą (ten u którego robiłeś psychotesty) będzie w stanie Ci zrobić odpis...
@Tony76: u mnie raz babka chciała i #!$%@? bez tego nie podbije, a innym razem w innym ośrodku było to zbędne. Tam gdzie robileś psychotest mogą zrobić ci odpis tylko musisz znać datę kiedy robiłeś zeby w archiwum odszukali