Wpis z mikrobloga

@MarekSiadaczNaKanapie: ja śmigam w mbpartner.Jest ok,podgląd w zarobki w aplikacji,można wrzucać faktury za paliwo,naprawy,auta,czy myjnie.Zawsze parę groszy się zwraca.rozliczenie 40 zł jak w większości,tylko że tu możesz sam zlecac wypłatę kiedy chcesz i płacić raz na miesiąc albo na 2.Jak skorzystasz z kodu ENRXJSE przy rejestracji to masz darmowe pierwsze rozliczenie.Jak chcesz link do Glovo na jaką kasę za rejestrację to też mam,priv jak coś,chyba że już masz tam konto to
  • Odpowiedz
@sxldsxxl: Wszystko zależy ile czasu na to poświęcisz,czym chcesz jeździć,jakie miasto,jaki dzień,jaka pogoda.Poświecajac na to średnio 8h przez 5 dni.mozna zarobić całkiem dobre pieniądze.Przykladowo dniówka,10-23 na weekend robię lekko 300-350,a w tygodniu jest gorzej bo korki itd- jeżdżę autem.Generalnie fajna robota żeby dorobić.
  • Odpowiedz
@Login358: Brzmi o wiele lepiej niż się spodziewałem. Jednak zakładam, że w takim formacie, gdy jeździsz przez 13 godzin w ciągu dnia to trochę spalisz paliwa.

Mimo wszystko jeśli średnia dniówka za normalny dzień pracy utrzyma się w okolicy 200 pln na czysto, to nadal chyba jest to dobra płaca jak na nasze standardy, co nie?
  • Odpowiedz
@sxldsxxl: spokojnie 200 wychodzi za 8h,auto w lpg,najlepiej jakieś małe,warto jeździć weekend bo najwięcej się dzieje.Tak jak pisałem wcześniej zależy od miasta,no i najważniejsze bo bym zapomniał kwestia podatków.Jezeli jestes studentem do 26 lat,albo masz normalna umowę o pracę gdzie indziej -to jest ok.Gorzej jak ma to być jedyne źródło dochodu.Ja mam od 250zl umowę zlecenie i od tego normalny podatek,a od reszty zarobionej kwoty- najem auta(chyba 7.5%).Temat jest złożony,trzeba sobie
  • Odpowiedz
@Login358: aż tak mnie to nie interesuje. Ja jestem freelancerem i pracuje umysłowo. Ciekawiło mnie to ile ktoś w takiej robocie jako freelancer jest w stanie zarobić w pracy fizycznej w porównaniu z freelancerem umysłowym. Tak jak podejrzewałem - większe miasta, większe płace. No ale pewnie też i większe wydatki.
  • Odpowiedz
@Echo203: jak auto w gazie,skuter,rower i są zamówienia to jak najbardziej tak.Duzo też zależy od miasta,u nas w Szczecinie można to zrobić bez problemu.Zalezy też jaki okres,zawsze po nowym roku jest trochę słabiej z zamówieniani,tak samo w wakacje.Soboty i niedziele są dobre,z rana może być trochę mniej roboty,ale się rozkręci.
  • Odpowiedz