Wpis z mikrobloga

Zostałem właśnie życiowo zmoggowany.
Wyszedł ze swojego pokoju i słyszałem tam jakiś gruby głos - kolega taty. Ubrałem koszulkę i spodenki by nie wyjść w gaciach. Jego córka chodziła ze mną do klasy. Ojciec chcąc się pochwalić synem zawołał mnie i spytał co dziś będę robił i czy mu nie pomogę z koszeniem trawy. Przy okazji kolega taty dodał że jego córka już 3ci raz przekłada ślub bo covid i teraz się będą budować. Oboje mamy 28 lat ja mieszkam sam u rodziców. Ona będąc 4-5/10 z charakteru normie troche księżniczka. Znalazła sobie cucka który jej buduje dom w wieku 28 lat a ja mieszkam u starych i po tej sytuacji nawet to że doszły do mnie nowe drogie słuchawki do grania w komputer nie cieszą i niewiem czy je oddać bo odechciało mi się grać w komputer. #blackill #tinder #zwiazki #przegryw #mogged trochę też #p0lka
  • 26
@PsykoSmurfer trochę źle to opisałem może. Bardziej o to że smutno mi że w żaden sposób wybitna dziewczyna ma już praktycznie wszystko w swoim życiu do czego dąży statystyczny czlowiek (własny dom, druga osoba) i teraz pozostałe życie będzie tylko kupować bibeloty w IKEA a ja jestem sam bez możliwości poznania kogoś (chadlite ale małe miasto) do tego mieszkający u starych i cieszący się ze słuchawek za 1350zł gdy rówieśnicy budują dom
@Supprah to jest miasto w stylu przeżyj to sam i wyprowadź się. widziałem dosłownie 7 dziewczyn z mojego miasta na tinderze. Z czego 3 były tylko na jakieś święta (i byl 1km stąd) po czym wyjechały i się odległość zmieniła. Ci co zostali to matki z dziećmi albo ludzie którzy nie poszli na studia i się pożenili.
Bardziej o to że smutno mi że w żaden sposób wybitna dziewczyna ma już praktycznie wszystko w swoim życiu do czego dąży statystyczny czlowiek (własny dom, druga osoba) i teraz pozostałe życie będzie tylko kupować bibeloty w IKEA a ja jestem sam bez możliwości poznania kogoś (chadlite ale małe miasto) do tego mieszkający u starych i cieszący się ze słuchawek za 1350zł gdy rówieśnicy budują dom za 500 tys XD


@Sonia_Zwierzynska:
@Sonia_Zwierzynska: Jeśli to nie jest dom na przedmieściach dużego miasta to za 500k razem z działką postawisz, a 500k zdolnosci to nawet człowiek zarabiający ledwo ponad minimalną ma, więc serio nie masz się czym przejmować, znadziesz odrobinę lepsza pracę i też możesz stawiać.
@Sonia_Zwierzynska Ty ale Ty wiesz że zarówno ona jak i jej facet pracują? Ba, jeżeli od dziecka zbiera się oszczędności (jakieś urodziny, pierwsze prace nastoletnie, potem studenckie, potem prace po studiach) razy dwa (bo mamy doczynienia z dwoma osobami) to może się coś z tego ładnego uzbierać. Nie mówię już o kasie na start od rodziców (nie każdy ma) i o inwestycjach jakichś (rozsądnych, bo gra na giełdzie jest niebezpieczna dość i