Wpis z mikrobloga

Normictwo twierdzi ze bycie prawiczkiem to nic takiego i ze jesli sie juz bardzo chce to mozna pójść na rokse i miec to z glowy. To wam streszcze co mi sie przytrafiło ok. 2 lata temu.
Mialem wtedy 30lat i postanowiłem przestac byc prawiczkiem, przeglądałem rokse przez 3 miesiące, aby sie upewnic i znalezc ta właściwą. W koncu sie udało, co lepsze na odlotach znalazlem tez jej profil i bylo tam zdjecie mordy, chyba sie jej omsknal palec przy dodawaniu fotek, bo po kilku dniach juz oferty nie bylo. W kazdym razie z ciała 11/10, z mordy 10/10. Cena 600zl za 1h i tą opcje tez wybralem. Umowilem sie i wieczorem dotarlem na miejsce. Pukam do drzwi i otwiera ona, od razu sie ucieszyłem, bo balem sie ze to moze byc bait jakichś cyganow, co mnie wyruchaja i okradna. niestety w sekundę jej mina przybrała grymas jakby ktos obcy #!$%@? sie jej pod kadrą uprzednio jedzac jajka na twardo, a to nie bylem ja, bo bylem elegancko domyty i wypsiukany perfumami adidas. Powiedziała tylko ze to nie wchodzi w gre, spytalem dlaczego. Powiedziała ze nie da rady bo jestem za brzydki. Podziękowałem za szczerość, dalem kwiaty i rafaello co kupilem na prezent i poszedłem do domu plakac i walic konia. Od tego momentu nie wychodzę z piwnicy.
#wychodzimyzprzegrywu #blackpill #przegryw #divyzwykopema
  • 32
@ChamskoCytuje: sporo ludzi tu pisze, jakoby to był bait, ale to przecież jest normalne u lasek za 600 złotych. Błąd tkwi bardziej po Twojej stronie, trzeba było iść na kobietę za 200 złotych. Kobiety wiedzą że seks jest deficytowy w normalnym życiu dlatego podnoszą swoje wymagania, nawet na takim rynku. Nie przejmuj się mirasami, o ile to nie jest pasta.