Wpis z mikrobloga

#lewackalogika strikes again!

Jakaś świnka zarabia na dupie a potem stara się być wzorem dla dzieci:
Seks to nic złego! Nie wstydźmy się swojego ciała! Nic złego nie zrobiła! Nie obchodzi mnie twoja katolska moralnośc dziadersie! Wstydzić powinien się ten, kto o tym rozpowiedział! Nie ma problemu póki nikt się nie dowie!

Ksiądz ma kochankę (a jeszcze gorzej - kochanka):
Zakłamany zboczeniec! Trzeba to nagłośnić! Oszukuje ludzi! Jest niemoralny! Spalić go na stosie! Łamie szóste przykazanie!

#kobiecalogika
  • 16
obowiązuje celibat


@troglodyta_erudyta: Jeśli jesteś żarliwym katolikiem to nie bierz tego do siebie. Pisze o postawie lewaków - z jednej strony gardzą katolicyzmem, w dupie maja dekalog a nagle się budzą "on łamie przykazanie!" a jak żarł salceson w piątek to w dupie miał przykazania.

W pewnym sensie masz rację - ksiądz tobie (jako wspólnocie katolickiej) przysięgał. Lewakom jednak nie.

I znów uderza twój katolicyzm. Ja rozumiem, że dla ciebie ksiądz
@bloger_klasyczny: No tak, katoli trzeba zwalczać. Ateistyczna hipokryzja natomiast jest super.

Po raz kolejny lewacy udowadniają, że wcale nie chodzi o wartości, wolność, światłość, postemp, ale o zwalczanie katoli. Każdy sposób jest dobry, żeby w katoli uderzyć. A jak nadejdzie Islam "musimy się szanować, dlatego noszę burkę! To ich tradycja a wybór kobiet, dlatego oddaje Ahmedowi swoją 10-letnią córkę!"
Gratulacje


@Gartarr: Argumentum ad gratulacjum. Zasady mówia, że przegrywasz życie a ja wygrywam twoja śmierć.

@troglodyta_erudyta: Jedynym dzbanem tutaj jestes ty. Zupełnie nie rozumiesz swojej kompromitacji. Mówiąc prościej - wyśmiewasz księży, że sa katolami, wierzą w jakieś bożki i zabobony a jak widzisz księdza za rękę z ministrantem wykonujesz znak krzyża spluwasz przez lewe ramię i mówią "Świenta Tereso! Co za zboczeńce po ziemi boskiej stompajo! Pujdo do piekła!".

Jak