Wpis z mikrobloga

Masakra od samego rana spam na FB zakłamanym artykułem, że dzieci w przedszkolach chcą na transwestytów wychowywać :/ Nie nadążam z wyprowadzaniem ludzi z błędu. Dziękuję wszystkim, którzy tworzą ten portal i tą społeczność, że człowiek chociaż czasem może zweryfikować wszelkie manipulacje, dowiedzieć się konkretnych rzeczy, dostać na tacy konkretne źródła i mieć szerszy pogląd na różne sprawy niż panikarskie artykuły pseudodziennikarzyn.

#oswiadczenie #podziekowaniadlawykopu
  • 4
@szczepqs: Tu nie tyle chodzi o samych znajomych, co innych znajomych znajomych znajomych, którzy robią gównoburze w komentarzach u tego kto udostępnił. W sumie to się zastanawiam, po co w ogóle z takimi ludźmi dyskutować. No ale jeśli chociaż jedna osoba zmieni zdanie i zacznie weryfikować co czyta, to może warto. Grosz do grosza...
@Sickstee: mam takiego znajomego. Wkleiłam mu przykładowy scenariusz zajęć (skopiowany z komentarzy pod znaleziskiem) i zamilkł. A podejrzewam, że on też z wykopu to info wziął, bo zdarza mu się jakieś przeróbki z Korwinem z img.wykop w linku wklejać.