Wpis z mikrobloga

@acor: Dzień dobry. A PPR to było co? Partia przyjaciół rzeżuchy ? Może i Piłsudski skończył z socjalizmem, ale z Endecją i tak się nie umiał dogadać, więc z Korwinem tez by nie mógł.

BTW. Już #!$%@?ąc od mojego stanu wiedzy. Być może się mylę. Jestem otwarty na krytykę. Jakbyś rozwinął swoja odpowiedź na mój kometarz to bym może czegoś się nauczył. Każdy wie że system edukacji w Polsce pozostawia
  • Odpowiedz
@Kajmel:

Ale z tym Piłsudskim to tylko przykład. Inne przykłady:

>>Paradoksalnie Rozenek jest przeciw karze śmierci a jest za aborcją. Fuck logic. Czysty lewak, zupełne odwrotne poglądy jak libertarianie
  • Odpowiedz
@Kajmel:

>>A co ma mój wiek do tego? Człowiek nie może mieć własnych poglądów? Lepiej oglądać Gówno wyborcze i TPN i głosować na PO i patrzeć jak niszczy nasz kraj?


Tu nie chodzi o poglądy, tylko o to, że pieprzysz głupoty. Utożsamiasz libertarian z krulikami. Twierdzisz, że Ruch Republikański "upadł" po publikacji jakiegoś artykuliku, którego siła przebicia była taka, że nawet na główną wykopu nie wszedl. Uważasz, że Piłsudski to
  • Odpowiedz
@acor: Faktycznie źle napisałem z tymi libertarianami, miałem na myśli konserwatywnych liberałów. Idea RR upadła moim zdaniem - manipulacje sondażami, gospodarka solidarna i parytety, ew. współpraca z PiSem - wiele ludzie dzielących poglądy podobne do moich oczekiwało że RR będzie jakąś alternatywą dla KNP, niestety inicjatywa jak widać z powyższych argumentów nie ma nic wspólnego z jakąkolwiek formą libertarianizmu. Oczywiście wolałbym żeby RR rządził zamiast PO/PiS, ale lepiej będzie jak
  • Odpowiedz
@acor: po Twojej odpowiedzi, przypuszczam że jesteś typowym lewakiem. Zamiast wdać się w dyskusję i udowodnić jakoś że nie mam racji to używasz chwytu erystycznego Ad persona w stosunku do mojego wieku :> BB witaj na #czarnolisto
  • Odpowiedz