Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki z #prawo "pomuszcie" bo strasznie wtopiłem :(
Pod moją szkołaa jest parking dla nauczycieli i każde miejscę jest podpisane tzn. na betonie jest napisany numer rejestracyjny na biało. Wiem który samochód jest takiego jednego nauczyciela którego nienawidze i na tablica-rejestracyjna.pl napisałem że tym samochodem jeździ zboczeniec i ze proponuje małym dzieciom cukierki i jest niebespieczny. I powinna się nim zająć policja.
Myślałem, że to dobry pomysł aby sprawić mu kłopotów, że ktoś na niego najedzie albo go pobije czy coś, a ja bede miał czyste konto. Albo że ktoś u koła przebije. Zbrodnia doskonała. To było kilka miesiecy temu a teraz ten fagas sie dowiedział o komentarzu i wysłał w odpowiedzi zdjecie zgłoszenia na policje, że wnosi o ustalenie danych osobowych i pod spodem była jeszcze jedna kartka coś o zniesławieniu i pomówieniu z kodeksu.
Osrałem gacie i chciałem usunąć komentarz, ale robiłem go z fejkowego konta i nie mam pojecia jakie było hasło i login. Poprosiłem moderatora o usunięcie już kilka dniu temu ale ten komentarz nadal jest widosczny.
#!$%@?, za rok mam mature i ten nauczyciel może mnie udupić bo jestem akurat świezo po 18. Nie chce problemów. Czy coś mi grozi naprawde? Rejestracja samochodu to nie dane osobowe. Sam juz nie wiem. Nie śpię od 3 dni, to jest poważna sprawa, pomocy!!!
Taguje też #przegryw bo to mój ulubiony tag i mam tam przyjaciól.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #609678c2fe0977000b8ae765
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: jest sporo okreslen zeby kogos ponizyc, ale akurat pomawianie o bycie pedofilem to chyba najglupsze co mozna zrobic. byla kiedys podoba sytuacja w mojej miescinie, gdzie musieli szukac kogos po ip, ale tutaj policja nie grzeszyla poziomem i chyba nie chcialo im sie rozgrzebywac sprawy. jezeli w twoim przypadku bedzie inaczej to najrozsadniejszym wyjsciem jest okazanie skruchy ( ͡° ʖ̯ ͡°)