Wpis z mikrobloga

Kurde, cały czas mam uczucie, że już koniec mistrzostw i oponiarz easy win a mercedes jeszcze powiększy przewage i w sumie bedzie powtórka z poprzedniego roku jakie przeczucie macie?

#f1

Czy Sir Lewis wygrywa majstra ez

  • Niestety 74.7% (68)
  • Super Max 18.7% (17)
  • Bottasv10 odpali i wygra 6.6% (6)

Oddanych głosów: 91

  • 2
@dajson: mam takie że jest za wcześnie. Różne tory będą faworyzować różne konstrukcje. Np. Alpine czy renault zawsze w Barcelonie mieli dużą szybkość. Wyścigów jest jeszcze 20, może się zdarzyć masa rzeczy. W pewnym momencie będą jedni lub drudzy iść na coraz większe kompromisy jeśli chodzi o pracę nad samym bolidem 2021. Stawiam na mistrzostwo Hamiltona ale to będzie sezon walki i Mercedes nie będzie mógł od tak wszystkiego rzucić na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dajson: jesli miałbym po tych trzech wyścigach powiedzieć kto wygląda na mistrza to bym wybrał niestety Lewisa. Jest za szybki, za sprytny, zbyt mądry za kierownicą aby to przegrać.
Historia pokazuje że by dobrym farcie dzis by się bił o 10( w sumie nawet 11, jak policzyć 2007, 2012 i 2016) mistrzostwo.
Można go #!$%@? za swoje przekonania ale myślę że Schumacher jest oczko niżej w stylu zdobywania mistrzostw. Lewis zdobywa