Wpis z mikrobloga

@Figle: w dzisiejszych czasach od tego laski sa, jak jeszcze cos ogarnie do jedzenia czy mozna z nia robic jakakolwiek inna czynnosc poza ruchaniem/ogladaniem gowna na netfliksie to jest bardzo dobrze
  • Odpowiedz
@wilq1337: a trzymaj xD Szczerze? Ja to chyba zostanę gejem. Z gościem to pogadasz o piłce, grach, #!$%@? szachach, a z laskami, to nie wiadomo o czym w ogóle pisać. Z ziomkiem wyjdziesz na browara, zajarasz jointa, przeżyjecie jakąś przygodę i będzie beka. Z laska to co najwyżej obejrzę jakiś gownoserial na netflixie, bo dzisiaj Netflix, to jest jakiś symbol statusu społecznego i jak tego nie używasz, to jesteś nikt. Wszystko
  • Odpowiedz
@hekktik: Trzeba wziąć dodatkowo pod uwagę problemy wygenerowane z dupy przez laski i czy to się w ogole koniec końców opłaca finansowo oraz psychicznie
  • Odpowiedz
@Figle: nie czaje pierdwolenia ze ma sie finansowo oplacac, co ty placisz za laske w kolko? liczac czysto kalkulacyjnie i bezsensu to dajmy na to 2x na tyg = 8-9 razy na miesiac powiedzmy, przemnoz x 150-200 = wydajesz 1600-1700 na dziewczyne? no chyba #!$%@? nie
  • Odpowiedz
@hekktik: ja szukam spiny? wręcz przeciwnie. z ostatnią laską lubiliśmy często gdzieś wyjeżdżać. raz płaciłem raz, raz płaciła ona, ale zawsze to były większe lub mniejsze koszty, bo takie wyjeżdżanie kilka razy w miesiącu nie należy do najtańszych hobby. + mieszkaliśmy w różnych miejscowościach, więc zwykłe spotkanie, to było ot tak 50zł na paliwo, do tego żarcie, picie, #!$%@?, muje xD i masz koszta. inna sprawa jak mieszkasz razem z panną,
  • Odpowiedz
@Figle: Zajebista odpowiedź xD Co prawda miałem taką laskę, z którą jarałem dżoje, zarzucałem cuksy, oglądaliśmy mecze i Chłopaków z Baraków. Jednak to była moja jedna dupa na jakieś dziesięć, a ziomków takich to ja mam ośmiu na dziesięciu xD
  • Odpowiedz