Wpis z mikrobloga

Pogoda za oknem coraz lepsza. Wkrótce zacznie się sezon na #sup

Gdyby ktoś się zastanawiał nad zakupem deski to polecam gorąco, sam się trochę zastanawiałem ale bardzo dobrze, że podjąłem decyzję o zakupie :D

Zeszły rok był specyficzny ale deska już ma trochę godzin napływanych, nie tylko przeze mnie bo spodobało się też różowej.

#podroze #sportywodne
  • 12
@avangarda: Ja kupiłem z Lidla bo uznałem, że nie chcę wydawać 3k na coś co nie wiem czy mi się spodoba (wcześniej nie pływałem). Uznałem, że jak mi się spodoba i będzie taka konieczność to wymienię na droższą i wtedy będę już wiedział czego dokładnie chcę, a jak ma leżeć to wolę wydać 1,5k niż 3k :D

Kupiłem w zeszłym roku. Pływałem w Chorwacji przez ponad tydzień codziennie ja, moja różowa,
@dexter412: Dla mnie sezon zaczyna się wtedy kiedy można to robić i jest przyjemnie, a zimą czy wczesną wiosną nie jest dla mnie to raczej przyjemne. Przynajmniej nie w Polsce (gdzie pływanie i tak jest dużo mniej przyjemne niż w dalekich krajach zagranicznych ( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet jak jest ciepło).
@MG78: to jak moja dziewczyna, dla niej przyjemnie na supie jest dopiero wtedy kiedy można się położyć i poopalać. Chociaż w zimie tez pływa i nie żałuje. Bo to inny odbiór tej czynności.
@MG78: ajajaj nie mogę się doczekać aż się ciepło zrobi i będzie można pośmigać holenderskimi kanałami ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo w taka pizgawice to #!$%@? nie przyjemność xD
@MG78: No i namówiłeś mnie...
A tak na serio to nie mogłem się doczekać żeby sprawdzić czy da radę na tym stać... jadę za godzinę się pobawić na wodzie, może się nie utopię ;)
@MG78: było nieźle… najważniejsze że poza stopami sucho :) zdziwiło mnie bo bo stabilniej w ruchu niż w miejscu. Poza tym AM Magma się sprawdziła, na pewno stabilniejsza niż aztron mercury którego próbowałem na Chorwacji. Teraz trzeba obadać okoliczne bajorka i robić kondycję, bo niby tylko godzina w wodzie, ale widać że inne mięśnie niż zwykle pracowały…