Wpis z mikrobloga

Ten nitro to jest jednal sprzedajna pała. Panna w piosence źle wymawiała słowa po hiszpańsku, to ją zjechał od góry do dołu, teraz się zafunflował z tym całym teamem x, poczuł z tego pieniądz i nagle nie w aferze kamerkowej on nie ma zdania. Chłop, co rzucał #!$%@?, bo natsu źle wymawiała słowa w piosence, teraz mówił „no ok, to było kilka lat temu, robiła co robiła” Nikim tak nie gardzę w polskim internecie jak nim. Tfu
#natsu #teamx #thenitrozyniak
  • 37
  • Odpowiedz
@Ciuralla1: dolaczyl do teamu, dostal sianko i pewnie umowe do podpisania i trzeba siedziec cicho. Widziales jakies wypowiedzi innych czlonkow teamu? Kazdy ma tam morde zamknieta umowa i zlego slowa o sobie powiedziec nie moze, wiec zostalo im albo milczec albo falszywie przyklaskiwac ,ze wszystko jest ok. Nie wiem jak np. chlopy z tego tramu na nia teraz patrza.. chociazby taki sheo. No raczej kazdy stracil do niej szacunek. Oczywiscie mowie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cukrowydamian: a czy ja napisałem że ich oglądam? Ogarnij się, poza tym oni już od dawna są sławni więc twoje hasełko tu średnio pasuje
  • Odpowiedz
@Ciuralla1: od zawsze go nie lubiłem bo z czego słynął? Że wyzywa matki na omegle. Ale od jakiegoś roku nawet z sensem się wypowiadał no ale kurtyna opadła wczoraj z natsu a i na konferencji hype też. Przez kompem wyjaśniał wszystkich a na konfie łeb na dół i dupa cicho.
Niczego innego nie można się spodziewać bo gościu którego najlepszym kumplem jest naczelny alimenciarz jutuba.
  • Odpowiedz
teraz mówił „no ok, to było kilka lat temu, robiła co robiła” Nikim tak nie gardzę w polskim internecie jak nim. Tfu


@Ciuralla1: Przecież on od zawsze miał zdanie, że ludzie mogą robić to co chcą robić i jak ktoś się #!$%@?, to niech się #!$%@? i jemu nic do tego.

Co miał powiedzieć? Jego sprawa? Nie XD
  • Odpowiedz