Wpis z mikrobloga

Tradycyjnie spoźniłem się na samolot, tzn wszystko na ostatnia chwile. Wpadłem do domu, chaotycznie zapakowałem 3 garnitury, 4 koszule, 4 pary majtek i skarpetek. Nie miałem czasu się przebrać ani wsiąść prysznica. Z racji ze mam tylko bagaż podręczny i nie mam miejsca na buty ubrałem te do garnituru będąc w stroju do koszykówki. Najważniejsze ze się nie spoźniłem. Yo
#tosachiny #pracbaza #przegrywalewygryw
LuckyStrike - Tradycyjnie spoźniłem się na samolot, tzn wszystko na ostatnia chwile. ...

źródło: comment_1620310920NaPZn9oWU89CxBLsjIv0mS.jpg

Pobierz
  • 9
@pawel-niczyporek: po krótkim czasie zacząłem rozróżniać chińczyków. Ogólnie panują tu inne kanony piękna. Ładna dziewczyna według chińczyków powinna mieć biała skore jakby nigdy słońca nie widziała i małe wąskie usta. Reszta podobnie jak u nas np. liczą się duże oczy. Ogólnie skośne oczy nie są atrakcyjne dla chińczyków bo kojarza się z Mongołami i innymi dzikusami z polnocy. Duże nosy są w cenie. Jest tez kilka innych szczegółów dotyczących twarzy ale
@pawel-niczyporek: moja żona się jara np. Dwayne Johnson I Jason Momoa bo są dupni i napakowani. Jeśli chodzi o Azjatów to nie wiem pod co się brandzuja ale klasycznie blond włosy i biała skóra wygrywa. Często jak zamawiamy hostessy to chiński wspólnik ogarnia takie pasztety z Rosji i Skandynawii ale wszyscy zachwyceni bo łaski 175+ i blond jak jeszcze maja duże cycki do tego to już szał #!$%@?