Wpis z mikrobloga

Panowanie, które z narzędzi Bias Amp, Amplitube itp polecacie najbardziej? Amplitube bardzo mi się podoba, jednakże darmowa wersja jest bardzo okrojona, a dodatkowe elementy bardzo drogie. W Biasie bardzo podobają mi się natomiast gotowe presety.

#gitaraelektryczna
  • 8
@Uyo2 Bias ma naprawdę świetne brzmienia, czego raczej nie powiedzialbym odnośnie amplitube. "raczej", ponieważ musisz na własną rękę podpiąć do karty dźwiękowej coś większego, niż tylko głośniki komputerowe i ograć te dwa fxy. Napewno oba są warte swojej ceny, oba to świetne fxy. Bias to duża społeczność, dla przykładu do mojego coveru "Oriona" udało mi się znaleźć na Bias FX 1 gotowy preset do całego albumu Master of Puppets - jak to
AnalnyRozbojnik - @Uyo2 Bias ma naprawdę świetne brzmienia, czego raczej nie powiedzi...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Uyo2: ja z przedmówcami się nie zgodzę. Brzmienia bardziej realistyczne osiągałem na Amplitube 5. Jest znacznie droższy od Biasa, którego za pół darmo na promocjach wyłapiesz, ale expansion packi w Ampli dosłownie zmiażdżyły mi orzeszki. Plusem biasa są presety, w nowym biasie masz zintegrowaną wyszukiwarkę presetów - niektóre są dokładniejsze, inne mniej - oraz "symulowanie innych typów gitar" z użyciem profilu Twojej gitary. To bardziej taki bajer. Ogólnie bias jest łatwiejszy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kokos: w Amplitube tak dobrze mi się gra, że nawet nie szukam presetów tylko bawię się ampami na ucho. Szkoda, że OP nie szuka alternatywy do softu, bo mógłbym coś jeszcze mu polecić w cenie softu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Uyo2