Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Właśnie oglądam niemiecką telewizję ZDF, bo uczę się niemca i za 2-3 lata wyjeżdżam stąd.

Ale skisnąłem co zobaczyłem w wiadomościach. Jakiś apel starego Helmuta do młodych żeby się nie bali, żeby się szczepili, niech nie będą egoistami xD

Ale pranie mózgu.

Ja sie nie szczepię, bo nie potrzebuje czy nie możecie tego zrozumieć? Jestem zdrowy, przeziębienie łapie mnie raz na 2-3 lata, uprawiam sport, dobrze się odżywiam, jestem w szczęśliwym związku. Przypuszczam, że nawet w 2020 przeszedłem koronawirusa, ale to było 10 dni i tyle xD

A szury dalej będą buczeć, że uuu CHCESZ MIEĆ DRUGIE WŁOCHY xDD

#szczepionki #szczepienia #covid19 #koronawirus #niemcy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60927ead5a0849000ad36b71
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 27
@AnonimoweMirkoWyznania: I bałeś się podzielić tymi mądrościami ze swojego konta tylko aż musiałeś użyć #anonimowemirkowyznania . XD

Przypuszczam, że nawet w 2020 przeszedłem koronawirusa, ale to było 10 dni i tyle


Bez potwierdzonego testu jak każdy wykopowy szur. To jest loteria jak przejdziesz, bardziej wysportowani od ciebie wylądowali w szpitalu, a niektórzy zmarli. Nie wiesz jak przejdzie dana osoba czy przejście koronawirusa nie zostawi po sobie śladu oraz jak długo będziesz
@Pustulka: To nie jest loteria, jak kto przechodzi kornę. Po prostu nie znamy mechanizmu dlaczego jedno przechodzą to gorzej a inni lepiej. Antyszczepionkowcy to debile egoiści i szuje.
@LordAxe82:

To nie jest loteria, jak kto przechodzi kornę. Po prostu nie znamy mechanizmu dlaczego jedno przechodzą to gorzej a inni lepiej.


Dlatego pisałem o loterii, nie wiemy dlaczego jedne zdrowe osoby bez chorób współistniejących przechodzą tak, a inne inaczej, tak samo jest jeżeli chodzi o objawy poszczepienne.
SześcioramiennaBarmanka: @taktoto: Personel medyczny jest narażony na duże "dawki" wirusa, to sprawiało, ze zdarzały się zgony wśród młodych, zdrowych medyków. Szary obywatel, który się zaszczepi ma o wiele mniejszą ekspozycję na wirusa, jeśli w ogóle ma.
Ktoś pyta po co szczepionki, no po to, ze ograniczają w sposób, że tak powiem gigantyczny transmisję wirusa. Szczepionka na grypę ma 60% skuteczności, czyli też nie jest 100% ochrony i jakoś masowej krytyki