Wpis z mikrobloga

@serek_heterogenizowany: jeśli potrzebujesz, to masz wybór - kupujesz oryginalny mały kawałek plastiku idealnie pasujący do blachy i płacisz za to 400-500 zł albo wersję za 9,90 zł na popularnym portalu aukcyjnym, która nie pasuje do niczego, ale daje się przykleić na klej lub dwustronną taśmę klejącą ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
wersję za 9,90 zł na popularnym portalu aukcyjnym, która nie pasuje do niczego, ale daje się przykleić na klej lub dwustronną taśmę klejącą


@Inboxie: Taka mała uwaga. Kupiłem kiedyś taki znaczek na allegro, tyle że normalnie niebieski. Pasował bez problemu i był identyczny z oryginalnym, tylko był tańszy o kilkaset złotych. I przez kilka lat używania nie było śladów zużycia. Fajnie mieć ori, ale tu akurat wysiadam. Skoro oryginalny znaczek sam
  • Odpowiedz
@Inboxie: Taka mała uwaga. Kupiłem kiedyś taki znaczek na allegro, tyle że normalnie niebieski. Pasował bez problemu i był identyczny z oryginalnym, tylko był tańszy o kilkaset złotych. I przez kilka lat używania nie było śladów zużycia. Fajnie mieć ori, ale tu akurat wysiadam. Skoro oryginalny znaczek sam z siebie się niszczy co parę lat, to nie widzę sensu ani potrzeby kupowania oryginalnego tylko po to, żeby mieć świadomość że się
  • Odpowiedz
Daj jakiś namiar na PW jak masz


@KeepCalm: To było z 6 lat temu, pierwsza z brzegu aukcja. Fart.
A potem miałem wezwanie na policję w tej sprawie, bo dojechali sprzedawcę za handel podróbkami xD
  • Odpowiedz